2733
2734
عنوان

وای خدا اینا یعنی احساس ندارن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 623 بازدید | 39 پست
ولی به نظر من تا لحظات آخر باید به اون انسان حس حمایت و امید داد حتی اگه بدونیم مرگش قطعیه و خودش چیزی ندونه

این به نظرم خیلی مسخره س و عقلی که همراه با درک احساس اون انسان نباشه اصلا عقل نیست ماشین حسابه
کسى که از چیزى میترسد، از آن فرار مى کند و کسی که از خدا مى ترسد به سویش مى رود.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

باز سقط جنین ناقص یه چیزی ولی اینکه بچه 8 ساله که همه چی رو میفهمه ازش بپرسیم آیا راضی هستی بهت دارو تزریق کنیم بمیری یا نه و بیا این فرمای رضایتنامه رو امضا کن یه فاجعه ست
کسى که از چیزى میترسد، از آن فرار مى کند و کسی که از خدا مى ترسد به سویش مى رود.
چقدر مسخره!
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2742
نمی دونم استیون هاوکینگ رو میشناسین یا نه . شاید الان بشه گفت معروفترین دانشمند زنده دنیاست . غیر از تکون دادن مردمک چشم و حرکت چند تا انگشت هیچ کاری نمی تونه بکنه ولی یه نابغه هست . میدونم استثناست ولی نمیشه ندیده گرفت .
فروشگاه احساس خوب شیراز ...30 متری سینما سعدی...جنب بانک کشاورزی از صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید ؛ feelgood.Ir feel.wood
مینا جان قبول دارم این یک در ملیونه قربونت نمیشه میلیون رو فدای یک کرد البته در جنین می گم نه در بچه دنیا اومده
LilySlim Exercise days tickers
الهی !!!!
خدای تنهاییِ من......
چه بسا هر گره ای که در کار من می اندازی
همچون گره های قالی باشد که با آنها برای
سرنوشتم نقشی زیبا بیافرینی
آمین.......
بچه ها بحث داره منحرف میشه

در مورد کودکان این قانون اصلا منطقی و انسانی نیست

در مورد بالغین هم همینطور
2740
به هر حال این موضوع کاملا خودخواسته هست... همینطور که گفتن.. هیچ کس مجبور به این کار نیست.. چه کودک چه بالغ چه بزرگسال..
دیگران را ببخشید .. نه اینکه آنها سزاوار بخشایشند.. بلکه شما لایق آرامشید!!!
خوب اگه بین اون میلون ها آدم چند تا نابغه که نفعشون به کل انسان ها برسه چی ؟ به هر حال جوابگوی خدا هم باید باشیم .
فروشگاه احساس خوب شیراز ...30 متری سینما سعدی...جنب بانک کشاورزی از صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید ؛ feelgood.Ir feel.wood
جوابگوی خدا بودن یه بحث دیگه هست .. دولت فقط این قانون رو تصویب کرده که اگر کسی مایل به این کار بود منع قانونی نداشته باشه براش و اذیت نشه..
به نظرم هیچم غیر انسانی نیست..
اصلا کار غیر انسانی صورت نگرفته
کلا ادمها تو شرایط خاص ممکنه تصمیمای احساسی بگیرن . خیلی از ماها تو شرایط بحرانی ممکنه ارزوی مرگ کنیم . چندین بار تو زندگیمون پیش میاد .
خواهش میکنم آسمانی جون . به هر حال این جور بحثها همیشه کلی موافق و مخالف دارن . همون جا هم خیلی ها بهش معترض هستن . نمیشه گفت صد در صد کدوم کار واقعا درسته و کدوم کار غلط
عزیزان متن رو خوب بخونین.. فقط که با آرزوی مرگ این کار رو نمیکنن..

نخست اینکه کودک بیمار باید سطحی از آگاهی و شعور برای درک معنای مرگ خود خواسته را داشته باشد
سطحی از شعور و آگاهی.. یعنی همینطور الکی که نمیان بگن تو بمیر
2706