2733
2734
سلام دوستان .من و شوهرم دیگه تقریبا شدیم مثل خواهر و برادر . یعنی تمایل همسرم خیلی کمه وقتایی هم که میاد طرفم فقط به خاطر رفع تکلیف و مثلا احساس مسیولیتی که میکنه اونم با مصرف قرص و ... میاد منم اصلا چنین رابطه ای رو قبول ندارم احساس میکنم اصلا توش عشق و احساس نیست معمولا هم اصلا من آمادگی لازم رو ندارم ولی چون اون از قبل قرص استفاده کرده مجبور میشم و خیلی وقتها من خیلی آمادگی دارم ولی ..... که این مورد دوم زیاد برامون اتفاق میافته . البته از روی غروری که دارم و میدونم اگه پیشقدم بشم به بن بست میخورم اصلا نمیذارم متوجه نیازم بشه چون چند بار این اتفاق افتاد و خیلی غرورم شکست .حالا دیگه به این نتیجه رسیدم که کلا تعطیل کنم نمیدونم چرا نمیتونم رابطه ای که همیشه با قرص و .... باشه رو بپذیرم . من رابطه ای رو دوست دارم که از روی عشق و احساس باشه .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
عزیزم زنها نباید غرور داشته باشن حتی اگر از ده بار پیشنهادت به شوهرت فقط یکبارشو قبول کرد بازم غنیمته وقدرشو بدون پس معطل پیش قدمی اون نشو سردی وگرمی بستگی به طرف مقابل داره هرچی تو گرمتر برخورد کنی او هم توی راه میاد تغذیه هم فراموش نشه خیلی تاثیر داره سعی کن از غذاها ومیوه های گرم و مغزیجات بهش بدی بخوره
خدایا خودمو نی نیمو همسری رو زندگیمو دادم بدست خودت
رابطه ی جنسی یه شاخص مهمه برای کیفیت رابطه ی زناشویی. ازونجا که جذابیت جنسی زن خیلی زود برای شوهرش کاهش پیدا میکنه چیری که رابطه ی جنسی رو لذت بخش نگه میداره علاقه و عشقه. اگه همسرتون مشکل جسمی نداره پس عدم تمایلش به رابطه با شما تو احساسش نسبت به شما ریشه داره.
2740
البته بگم قرصهاش رو یواشکی میخوره اونم مغروره مثلا میخواد من متوجه نشم منم هروقت قرصهاش رو پیدا میکنم به نشان اعتراض برمیدارم قایم میکنم ولی تا حالا متوجه نشده که من برمیدارم میره دوباره میخره
البته اینم بگم به خاطر بچه ها موقعیت ما خیلی کمه ولی یه وقتای خیلی نابی گیرمون میاد که بچه ها اصلا خونه نیستن و ما براب یه ساعت برای انجام کاری میریم خونه و مثلا یک ماهه که هیچ رابطه ای باهم نداشتیم ولی اصلا تمایل نشون نمیده و من هرچی معل میکنم میبینم اونم سرش رو به کاری گرم کرده و آخر سر کارم رو انجام میدم و میرم پیش بچه ها که خونه مامانم گذاشتم
کیمیا جون منم یه دوره اى تو زندگیم دقیقاً همین وضعیت برام پیش اومد و کاملاً نا امیدم کرده بود و فکر اینکه همسرم دوستم نداره و... آزارم میداد به جز خود رابطه که اصلاً راضى کننده نبود. کلى هم همسرم قرصهاى تقویتى گرون وخارجى مصرف کرد و اصلاً فایده اى نداشت ولى به تدریج مشکلمون حل شد و اصلاً باورم نمیشه که یه زمانى انقدر روابطمون سرد و کم بود.
2706