2737
2734
سلام دوستان خواهش می کنم تجربه خودتون رو از درمان ناباروری خودتون یا همسرتون که در نهایت منجر به در آغوش کشیدن نینی های نازتون شد رو به من و بقیه دوستانی که انتظارشون طولانی شده بگین تا هم امیدوار بشیم هم از تجربه های شما استفاده کنیم لطفا اسم مدت ازدواج مدت جلوگیری نحوه جلوگیری مدت انتظار مشکل ناباروری نحوه درمان و در نهایت هر چیزی که فکر می کنین مهم هست رو ذکر کنید از همه شما بی نهایت سپاسگذارم و دعا می کنم خدا نینی های دلبندتون رو بهتون ببخشه...آمین
همین ماه، بله بله همین ماه مامان می شم یالا بگو ایشا...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان اگر خودتون تجربه ای ندارین لطفا آدرس تایپیک رو برای کسانی که تجربه دارن بزارین تا تایپیک پر بار بشه و همه از تجربیات همدیگر استفاده کنیم
همین ماه، بله بله همین ماه مامان می شم یالا بگو ایشا...
2728
2738
من سه سال منتظر بودم یه لولم هم بسته بود باید ای وی اف میکردم دوماه پیاده روی کردم روزی یه ساعت اصلا هم به بچه فک نمیکردم سپرده بودم دست خدا سه کیلو کم کردم ماه بعدش حامله شدم
کسانی که مدت طولانی باردار نشدن حتما یه آزمایش ذخیره تخمدان بدن تا وضعیت فعالیت تخمدانها بررسی بشه اسم هورمونی که بررسی میشه amh هست
زندگیم بوی گل میده! گل "رز "و "یاس"!
2706