2733
2734
تجربه ی من اینکه فقط باید به خدا توکل کرد و از خودش خواست هر وقت هم صلاح بدونه موقعی که اصلا فکرشم نمیکنی بهت خوبش رو میده دکتر گفته بودن فقط با آی وی اف یکیشونم گفته بود شاید با آی وی اف هم جواب نگیری و باید بری سراغ تخمک اهدایی ولی خدا خودش یه معجزه بهم هدیه داد. خدا رو شکر
خدایا،اگر مرا به دوزخ افکنی، به دوزخیان اعلام خواهم کرد که من تو را دوست دارم... ( مناجات شعبانیه)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ساینا پست ها : 1397عضویت:1391/3/4 1393/10/11 - 8:47 عصر سلام دوستان پرواز جان من مرکز ناباروری حضرت مریم ساری تحت درمان بودم 2 سال اول کوتاهی کردم جلوگیری کردم طبیعی بی خبر از اینکه مشکل دارم اون موقع 34 سالم بود و خیلی اشتباه کردم 1 سال فک کردم بالاخره باردار میشم تا اینکه فهمیدم ای دل غافل مشکل پشت مشکل همسرم هم واریکوسل داره گرید 3 خودم هم شدیدا ذخیره تخمدانم کم و یکی هم مادرزادی غیر فعال همسرم عمل واریکوسل کردند و خودم با قرص درمان کردم نه تو مرکز تو مطب دکتر بازم صب کردیم تا باردار شم ولی نشد تصمیم گرفتم وقتو دیگه از دست ندم و برم مرکز ناباروری و اونها بهم پیشنهاد میکرو دادن و ما هم قبول کردیم وارد سیکل شدم ولی منفی شد حتی پولیپ هم داشتم تو مرکز هیستروسکوپی کردم و برداشته شد و خراش اندومتر هم کردن ولی نشد و منفی شد البته جنیمو فریز کردن و بعد از عمل پری باید می شدم بعد انتقال می دادم ولی نشد البته بار اول خیلی استرس داشتم حتی موقع انتقال بعد از 2 ماه دوباره وارد سیکل شدم وولی ایندفعه اصلا استرس نداشتم و پیاده روی می کردم و هر روز با هندفری اهنگ گوش میدادم و حتی قبل انتقالم هم پیاده روی کردم که خیلی موثر بود و موقع انتقال خیلی ارامش داشتم و ریلکس بود برام 4 تا جنین انتقال دادند و در کمال ناباوری باردار شدم
همین ماه، بله بله همین ماه مامان می شم یالا بگو ایشا...
2731
خانماییکه قصد باردار شدن دارند لطفا توجه کنید روشی که باعث میشود زنان خیلی سریع و بعضا در همان ماه باردار شوند و اون بخور دادن خود با چای است یکی از بیماران میگوید من سالها بود ازدواج کرده بودم و آرزوی داشتن فرزندی را داشتم ولی هر چه به پزشک مراجعه میکردم نتیجه نمیگرفتم انواع عملهای جراحی انواع قرصها و آمپولها را استفاده کردم ولی جواب نگرفتم دیگرنا امید شده بودم تا اینکه یک روز از طریق تلویزیون پزشکی را دیدم که گفت بخار دادم خود با چای سبز باعث بارداری سریع میشود اولش بحث رو جدی نگرفتم ولی بعد از مدتی به خود گفتم منکه همه راهها رو امتحان کردم پس این را هم امتحان میکنم ولی به کسی نگفتم ترسیدم از طرف دوستان مورد تمسخر قرار بگیرم اما خدارو شکر درهمان ماه نتیجه گرفتم و اکنون صاحب سه فرزند که دو تای آنها دوقلو هستند، هستم! به این صورت که مقداری چای سبز را روی ذغال قرار داده(مانند اسپند) وقتی دود کرد پاها را باز کرده و روی آن می ایستیم تا دود آن وارد رحم شود پس از مدتی لخته هایی از خون کثیف از بدن خارج میشود و رحم آماده میشود برای یک بارداری سالم انشالله.
سلام ستاره جان من 15ماهه که تو اقدامم هیچ مشکلی خودم و همسرم نداریم 4ماه کلوفین مصرف کردم بی نتیجه بود بعد با راهنمایی های دوستان اینجا داروهای گیاهی استفاده کردم بازهم بی نتیجه بود حالا دارم لتروزول مصرف می کنم و آمپولhmgتا ببینم نتیجه چه میشه
لتروزول باعث تحریک تخمک گذاری میشه و این کار را از این طریق انجام میده : بدن ما هورمون زنانه استرادیول را طی چدین مرحله از کلسترول درست میکنه . لتروزول در یکی از این مراحل دخالت میکنه و اجازه نمیده که استرادیول ساخته بشه خوب وقتی مقدار استرادیول در بدن ما به خاط این دارو کم میشه مغز ما این تغیر را حس میکنه و با ساختن هورمون FSH تخمدان ها را وادار میکنه تا فولیکول های بیشتری بسازند و در نتیجه باعث میشه که تخمک گذاری تحریک بشه. معمولا لتروزول را وقتی تجویز میکنند که تخمدان ها قادر به تولید تخمک نباشند ولی بطور کلی در موارد زیر این دارو تجویز میشه : - تنبلی تخمدان - ناباروری که علتش معلوم نیست - ناباروری بدلیل سن بالای خانم که تخمدان ها مقدار ذخیره تخمکشون کم شده - ناباروری که بدلیل اندومتروز باشه - ناباروری بدلیل ضعیف بودن خفیف اسپرم همسر و در مواردمسدود بودن لوله ها و یا زمانی که مشخصا مشکل از مرد باشه تجویز صورت نمیگیره لتروزل مثل کلومفین باعث القاء تخمک گذاری میشه ولی از چند نظر به کلومفن ارجیحت داره : یکی اینکه عوارض جانبی کمتری داره دوم اینکه برخلاف کلومفین باعث رشد دیواره رحم هم میشه که این خیل خوبه چون رحم را برای لانه گزینی آماده میکنه سوم اینکه برخلاف کلومفین که بیشتر یک ماه در بدن باقی می مونه ، لتروزل فقط 9 روز در بدن باقی می مونه و این بدین معنی که اگر باردار صورت بگیره دارو در بدن هم وجود نداره و ا ین که چه مدت باید لتروزول را مصرف کرد باور عمومی بر اینه که حداکثر تا 6 دروه که میشه با نظر پزشک مقدار دارو را بالاتر هم برد و اینکه چطوری مصرف میشه و چه زمانی تخمک گذاری اتفاق میافته و چه زمانی باید نزدیکی کرد اینگونه است که : باید روز 3 تا 7 دارو را مصرف کرد معمولا روز 12 تا 15 تخمک گذاری اتفاق میافته در زمان نزدیکی هم محدودیتی وجود نداره ولی اگر هروز باشه خیلی بهتر از اینکه کم باشه چون نزدیکی هروزه از روز 10 تا 20 این اطمینان را میده که همیشه اسپرم قابل لقاح در دسترس تخمک هستت اگر بارداری اتفاق نیافته معمولا روز 27 تا 32 پری صورت میگیره اگر بارداری اتفاق بافته که بعد از این زمان ها باید آزمایش داد مانلی جان اینکه در صورتی که با لتروزل به نتیجه نرسیدیم چه درمان های را باید انجام بدیم بستگی به تشخیص داره اما این درمان ها توصیه میشه که بعضی از انها را شما دارید انجام میدید - مصرف لتروزول با کلومفین - مصرف دگرامتازون تا هورمون مردانه داخل تخمدان کاهش پیدا کنه - مصرف متفورمین - لاپراسکوپی درمانی - IUI - تغذیه مناسب ، کاهش وزن ، ورزش نیم ساعت در روز
2706