2737
2734
عنوان

قزوینی ها بیمارستان کوثر یا پاستور برا زایمان طبیعی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4402 بازدید | 58 پست
آهان آره گشادی برا منم پیش اومد که قصد دارم بعد این زایمانم برم لیزر کنم میگن درست میشه...

لیزر میگن موقته. عمل کن دائمی درست بشه دیگه

برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترای گلم یه صلوات مهمونم کنید.ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام عزیزم کدوم بیمارستان زایمان کردین؟

سلام عزیزم من تامین اجتماعی زایمان کردم عالی بود خیلی راضیم

میشه برا سلامتی نینیم صلوات بفرستید🙏❤️خداجونم هزار مرتبه شکرت بخاطر هدیه زیبات برام حفظش کن لطفا😍❤️

به سلامتی عزیزم بیمارستان تامین اجتماعی با بیمه هزینش چقدر  شد من سزارین هستم و بیمه هم تامین اجتماعی هستم و تکمیلی ندارم میترسم واسه سزارین برم بیمارستان تامین اجتماعی کسی تجربه ایی داره

2740

بیمارستان کوثر بخش زایمان طبیعی کشتار گاهه .اگه روح و روانتون براتون مهمه نرید اونجا برای زایمان . همه دانشجو هستن و پزشک های بیخیال بی مسعولیت دارن .رسما یک بار مرگ رو به چشماتون می‌بینید .وزایمانتون میشه بدترین روز و خاطره زندگیتون

عزیزم شما طبیعی زایمان کردی یا سزارین؟دکترت کی بود تامین اجتماعی منم می‌خوام برم ولی استرس دارم  ...

اره عزیزم دکتر شیفت پریناز. ایزدفر یود اما مامایی ک اومد بالاسرم. خانوم مهری بود خیلی خوب بود خیلی کمکم کردن در کل من خیلی راضی بودم

میشه برا سلامتی نینیم صلوات بفرستید🙏❤️خداجونم هزار مرتبه شکرت بخاطر هدیه زیبات برام حفظش کن لطفا😍❤️
به سلامتی عزیزم بیمارستان تامین اجتماعی با بیمه هزینش چقدر  شد من سزارین هستم و بیمه هم تامین ا ...

من بیمه نبودم همون روز بیمه ایرانیان کردم کلا۳۰۰تومن شد اما اگ تامین اجتماعی باشی محانیه

به سلامتی عزیزم بیمارستان تامین اجتماعی با بیمه هزینش چقدر  شد من سزارین هستم و بیمه هم تامین ا ...

عزیزم شما تامین اجتماعی سزارین شدید چطور بود نوع بخیه و اینکه دکتر عمل رو انجام داد و در کل چطور بود