2737
2734
عنوان

قزوینی ها بیمارستان کوثر یا پاستور برا زایمان طبیعی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4515 بازدید | 58 پست
ببین تو زایمان طبیعی کار خاصی انجام نمیدن بخای ده میلیون بدی واقعا ارزش نداره خودت زور میزنی خودت در ...

از این میترسم ک نتونم زایمان کنم یهو سزارین بشم 

میشه برا سلامتی نینیم صلوات بفرستید🙏❤️خداجونم هزار مرتبه شکرت بخاطر هدیه زیبات برام حفظش کن لطفا😍❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه چرا نتونی اگه لگنت خوب باشه میتونی نگران نباش

بابامم گیر داده برو دولتی انقد هزینه اضافی نکن جاش طلا بخر همه بیمارستانا ی کارو انجام میدن

میشه برا سلامتی نینیم صلوات بفرستید🙏❤️خداجونم هزار مرتبه شکرت بخاطر هدیه زیبات برام حفظش کن لطفا😍❤️
بابامم گیر داده برو دولتی انقد هزینه اضافی نکن جاش طلا بخر همه بیمارستانا ی کارو انجام میدن

خب آخه طبیعیه دیگه.دکتر کار خاصی نمیکنه تو روند زایمان که.

میخای بری دولتی مامای همراه بگیر 

برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترای گلم یه صلوات مهمونم کنید.ممنونم
2731
ببین تو زایمان طبیعی کار خاصی انجام نمیدن بخای ده میلیون بدی واقعا ارزش نداره خودت زور میزنی خودت در ...

چه مشکلی برات پیش اومد تو روابط زناشویی؟ من که چیزی نشد. منظورت گ.شادی واژنه یا چیز خاص دیگه ای؟

2740
آره .دومیشم پنج شش روز دیگه میاد. اگر یادم نبود بیا خودت ازم بپرس دقیق و با ریز جزئیات برات تعریف کن ...

اگ تا اون موقع خودم زایمان نکنم🥴

کی موعد زایمانته؟

دکتر گفته از۲۰ابان تا۴اذر منتظر باش

خب آخه طبیعیه دیگه.دکتر کار خاصی نمیکنه تو روند زایمان که. میخای بری دولتی مامای همراه بگیر 

چجوری باید مامای همراه بگیرم؟

عععع منم انوری اذر میرم چند هفته ای زایمانت کیه؟ وای اصن نمیدونم چیکار کنم خیلی میترسم از این ک یهو ...

من ۲۲هفته هستم اسفند زایمان میکنم انشالله نینی خوشگل ات به سلامت بغل کنی عزیزم

چه مشکلی برات پیش اومد تو روابط زناشویی؟ من که چیزی نشد. منظورت گ.شادی واژنه یا چیز خاص دیگه ای؟

همون گشادی و بدشکلی ناحیه تناسلی.اکثرا پیش میاد

دور و بر من هر کی طبیعی زایمان کرده بعدش مجبور شده دوباره عمل کنه یا کلا نادیده بگیره.

ولی نی نی سایت شنیدم بعضیا میگن مشکلی نداشتیم

برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترای گلم یه صلوات مهمونم کنید.ممنونم
همون گشادی و بدشکلی ناحیه تناسلی.اکثرا پیش میاد دور و بر من هر کی طبیعی زایمان کرده بعدش مجبور شده ...

آهان آره گشادی برا منم پیش اومد که قصد دارم بعد این زایمانم برم لیزر کنم میگن درست میشه...

2706