2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اصلا خواهرزداه م دکتر هست میگه جدیدا به دکتر ها گفتن اصلا ان تی و غربال گری حتی نسخه ننویسید بیر ...

دولت حاضره به خاطر افزایش جمعیت نسل مشکل دار دنیا بیاد؟ چقدر بی انصاف

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
2731

کاش این مسیله واقعیت نداشت .

پن الان ۳۴ ساله و باردارم  خوب نمیشه که نرم 

یا برای ان تی پاشم برم مشهد آخه  

الهم عجل الولیک الفرج
کاش این مسیله واقعیت نداشت . پن الان ۳۴ ساله و باردارم  خوب نمیشه که نرم  یا برای ان تی ...

سونو ان تی و انومالی رو جدی بگیر. جای مهم برو. نمیخوام نگرانت کنم. اما بعضی دکترها دقیق نیستن. خدای نکرده مساله ای باشه و دکتری اشتباه کنه پیامدهای ناگواری داره. 

حتما یه جای مطمین برو. 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 

بله متاسفانه حقیقت داره

چون وقتی احتمال سندروم بالا تو غربالگری و ان تی و انومالی  میدن بعضی ها واسه ازمایش های بعدش مثل هزینه ازمایش ژنتیک (امینوسنتز و سلفری) که احتمال و تایید کنه 

پول ندارن بدند و جز بیمه هم که ماشالله نیست اکثرا بدون ازمایش تخصصی سر یک احتمال 

میرن خودسرانه سقط میکنن برای همین دولت ممنوع کرده 

اما دکترهای مطب های خصوصی همه میفرستن و محل نمیدن به اراجیف قانون های مندراوردی

2738
بله متاسفانه حقیقت داره چون وقتی احتمال سندروم بالا تو غربالگری و ان تی و انومالی  میدن بعضی ه ...

اهان.. 

چقدر بد... 

فقط میگن افزایش جمعیت اما حمایت که نمیکنن... همه چی ازاد و گرون...