2733
2734

من دختر با ظاهر متوسط رو به بالا هستم 

اما به خودم نمیرسم و بلد نیستم برسم نمیدونم چطور برای آقایون دوست داشتنی و جذاب باشم دختر شاد و پرانرژی و همیشه لبخند دارم اما کسی عاشقم نمیشه

شاید بخاطر اینکه بلد نیستم زنانگی چطوریه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بنظرم زیباترین و ستودنی تریم ویژگی یک زن

تلاشش برای پیشرفت و قوی بودنشه

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 
2740
نمیدوم بلد نیستم خواهری ندارم مادرم بهم یاد نداده و خودش به خودش نمرسه وبد میدونه دختری به خودش برسه ...

اگه هزینه ش رو داری یه مقدار لوازم آرایشی و روتین پوستی بخر... اگه لباسهات شیک و به روز نیست لباس بخر 

اگه اضافه وزن یا کمبود وزن داری سعی کن رژیم بگیری، باشگاه بری... من خودم با ویدیو های یوتیوب آرایش یادگرفتم وگرنه مامانم یه خط چشم بلده بکشه اونم کجه😅 البته خوش لباسه مامانم 

ویژگی‌های ظاهری و مادی و شغل و ثروت برای خوب بودن ملاک نیستند اگرچه مطلوب و مورد پسندند . روی ویژگی‌های درونی خودتون کار کنید نقاط ضعفتون رو بشناسید و برطرف کنید و نقاط قوتتون رو شکوفا کنید و سطح ایمانتون رو بالا ببرید خودتون متوجه تغییر میشید.

فیشیال چیه؟ روتین پوستی چیه؟

فیشیال همون پاکسازی هست که پوستت حسابی جون میگیره من ۴۰روز یکبار میرم عالیه مخصوصا آلودگی هوا رو از پوست پاک می‌کنه 

روتین مثلا ضد آفتاب حتما بزن .تونر ،ابرسان و....بسته به نیازی که داری بگیر و استفاده کن 

2706