2733
2739
سلام دکتر بهم این ماه 12 تا منوگون داده که از روز 9 پری روزی 3 تا بزنم و روز 13 4 تاhcg...حالا میترسم میگم خیلی زیاد نیست ..یه وقت بلایی سرم نیاد..میگن تخمدان رو بزرگ میکنه و ...
وَیَرْزُقْهُ مِنْ حَیْثُ لَا یَحْتَسِبُ وَمَن یَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِکُلِّ شَیْءٍ قَدْرًا....... و او را از جایی که گمان نمی برد روزی می دهد"و هر کس بر خدا توکل کند او برای وی کافی است"... همانا خداوند به ثمر رساننده ی امر خویش است...بی تردید خدا برای هر چیز اندازه ای نهاده است...
حتما سونو شدى قبل از تجویز داروها روز دوم پرى نرفتى سونو؟ شاید باتوجه به شرایطتت بهت داده
خداوند همیشه بهترینها را برایم فراهم می کند. من هر لحظه شاد تر و پر انرژی تر از قبل هستم .شادی و آرامش از آن من است .ممنونم خدا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه سونو نشدم
وَیَرْزُقْهُ مِنْ حَیْثُ لَا یَحْتَسِبُ وَمَن یَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِکُلِّ شَیْءٍ قَدْرًا....... و او را از جایی که گمان نمی برد روزی می دهد"و هر کس بر خدا توکل کند او برای وی کافی است"... همانا خداوند به ثمر رساننده ی امر خویش است...بی تردید خدا برای هر چیز اندازه ای نهاده است...
2731
هیچکس جواب منو نداد
ریحانه جان منم زدم یه با گونال روز 8 و9. یه بارم فوستیمون روز 8و9. بعد سونو هم که روز 11 رفتم اچ سی داد ولی فکر کنم یکی بود. حتما دوز شما کمتره تعداد بیشتر داده
خدایا دستانم را خالی مگذار موهبت مادر شدن را بر من عطا گردان