2737
2734
عنوان

تهرانی های عزیز کمکم میکنید؟

824 بازدید | 59 پست
دوستان من واسه خرید میخوام بیام تهران خیابان سپهسالار کدوم طرفه تو map گوشیم میزنم جایی رو نمیشناسه؟میشه بگید اسم اصلیش چیه و آیا اونجا مرکزه کیف و کفشه با نه؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سمت بهارستان و سعدى
اسمش هم باغ سپه سالار
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
2731
آره مرکز کیف و کفشه ولی همه چیش خیلــــــــــــــــــــی گرونه!
من امسال میخواستم بوت بخرم رفتم اونجا یه بود 380 هزار تومن!
اصلا"نمی ارزید!
مث این چکمه های باغبونی بود!
مــن خــودم هــســتــم و یــک حــس غــریــب،کــه بــه صــد عــشــق و هــوس مــی ارزد!
عزیزم باغ سپهسالار یا همون خیابون صف هست...میشه میدون بهارستان...اول خیابان جمهوری...خیابان صف...با مترو بری ایستگاه ملت پیاده شو و برو به سمت خیابان جمهوری...یا ایستگاه مخبرالدوله (سعدی)پیاده شو و برگرد به سمت میدان بهارستان...
تا زمین در گردش است و آسمان در چرخش است
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...
2740
من خودم برای کفش و کیف فقط عروسی م اونجا رفتم...و فقط هم برای خرید عروسی توصیه می کنم
چون گرونه...
کلا برای کفش خودمون می ریم بهارستان...یک پاساژی داره می شه دست چپ مدرس اگر اشتباه نکنم...به شکل u هست
اونجا کیف و کفشش خوب و مناسب
تا زمین در گردش است و آسمان در چرخش است
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...
2706