2737
2734
عنوان

برا تولد همسرم کادو چی بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1613 بازدید | 47 پست

منم دوازدهم آبان می‌خوام تفنگ براش بخرم عاشق شکاره با این کیک 

برای مادرم  ک بهترینم بود               جایی خوانده بودم  که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل میدهد. و تجربه را زیاد می‌کند. هیچجا ننوشته اند که درد  با یک زن، با یک مادر چه میکند . مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه میروند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌تفاوتی گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز دردچیزی نمی‌روید، . مادرانی بی هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک . هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌روند  چیزی ننوشته است.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

کادوهایی که من گرفتم براشون

سال اول یه سال عقدمون تایپ کردم حالت کتابچه چاپ کردم 

پافر کاپشن

ادکلن

لیوان و تابلو با عکس خودمون

ژاکت و شالگردن که خودم بافتم 

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍2اردیبهشت76.9   13اردیبهشت75.400 20اردیبهشت75.60  هدف اول70هدف دوم65

تولد شوهر منم چند روز دیگس

امسال اولین ساله که بعد از 12 سال نخواستم براش هدیه بخرم.ولی باز دلم راضی نمیشه

چون برای خرید خونه همه پولمو گذاشتیم کنار خودشم گفت اصلا چیزی نخری همه چیزم داره.

ولی گفتم شاید یه شلوار اسلش براش بخرم آخه شلوار اسلش خیلی کاربردیه

توقتل حیونای بیگناه شریک میشی نخربراش لطفا

خودمم بدم میاد اما میگ از بچگی دلش می‌خواسته تفنگ داشته باشه دلم نمیاد ب دلش بمونه با اینکه میتونم بخرم براش خیلی ساله ک آرزو داره یک تفنگ خوب داشته باشه اما اول خودم دوست ندارم دوم با خودم میگفتم حیف پول اما امسال دیگ دلم میسوزه براش 

برای مادرم  ک بهترینم بود               جایی خوانده بودم  که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل میدهد. و تجربه را زیاد می‌کند. هیچجا ننوشته اند که درد  با یک زن، با یک مادر چه میکند . مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه میروند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌تفاوتی گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز دردچیزی نمی‌روید، . مادرانی بی هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک . هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌روند  چیزی ننوشته است.
چه ایرادایی؟ مال من فرمش خیلی خوب شده خیلی خیلی راضیم ولی خوب یه مشکل اساسی داره حالا اکه دکترم زیر ...

انشالله که رفع میشه 

برا من نوک بینیم یه سمتش گاهی یجوری میشه انگاری تیز میشه گاهی ام خوبه نمیدونم چرا !

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
تولد شوهر منم چند روز دیگس امسال اولین ساله که بعد از 12 سال نخواستم براش هدیه بخرم.ولی باز دلم راض ...

آره خب البته هدیه حتما که یچیز مادی نیست 

یه کیک،بادکنک،گل،نامه عاشقانه و… همینا قشنگتره 

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706