2737
2734

وقتی بچه دومتون به دنیا اومد تا چند وقت به خصوص برای نگهداری بچه اول به کمک احتیاج داشتید؟ منظورم اینه مثلا بچه اول احتیاج به بازی و توجه داره ولی شما شب بیدار بودید، خسته اید و...

به نظرتون ۲ یا ۳ هفته کمکی داشتن کافیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من وقتی پسرم دنیا اومد دخترم سه سال و هشت ماهش بود.‌‌...هیچ کمکیی هم نداشتم‌‌‌...شوهرمم صب ساعت ۷ میرفت سرکار تا ۷شب...فقط تنها کاری که قبل دنیا اومدن پسرم کردم این بود که دخترمو به مهد عادت دارم.‌‌سه ماه پا به پاش با شکم پر رفتم تا عادت کرد...وقتی داداشش دنیا اومد ده روزی بود که راحت میرفت مهد....صب که میفرستادمش مهد راحت به پسرم میرسیدم

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2731
2740
همون بابا خودم دوتا دارم با فاصله پنج سال سخته خیلی

شاید باورت نشه من امروز ۳ بار از پای ظرف شور برای شستن ۱۴ تیگه ظرف اومدم کنار و دوباره برگشتم. حتی دیگه اجازه و وقت ظرف شستنم ندارم. خدا صبرتون بده خداااااا صبررررررتون بدهههههخ

میشه برا رسیدن ب خواسته دلم یه صلوات مهمونم کنی... ❣اللهم صل علی محمد وآل محمد❣
واای راست میگی؟! شبها خواهر کوچیکت نمیذاره مامانت بخوابه؟

مامانم باید صبح زود بیدار بشه واسه این کنار من میخوابه 

نمیذاره بخوابم یکسره 

الیته خواهرم یه سری مشکلات داره نمیدونم بچه های دیگه هم اینجورن یا نه 

دخترم ۳ سال و نیمش بود پسرم دنیا اومد خیلییییی باید مراقب بچه اول باشی خیلی حساس میشه مامانم ده روز ...

تا چند وقت حساس میشه عزیزم؟

بعد ۱۰ روز تنها موندی سخت نبود؟ نگرانم چجوری با کم خوابی ها به هر دو تا برسم. گفتم اگه خیلی سخته پرستاری کسی بگم بیاد کمکم بعد ۳ هفته