2737
2739

میسوزونه 

سرم درد میکنه 

دیشب فرداش امتحان داشتم 

میان ترم پیام نور هیچی بلد نبودم از استرس اصلا نخوابیدم نمیدونم چرا اینقدر برا درس استرس میگیرم 

وامشب هم 12تا 2خوابیدم 

... 

🔵درخواست دوستی آقایون 🔵 = رد  .   ★🌙  .  •  °      •      ‌. ★🌙   •     ★    .   .    ★     •   .   ★     .   •   °    ★    .  ★    °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙  .   ★   .   .   •    ★  .  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رشتت چیه مگ ؟ 

علوم تربیتی 

🔵درخواست دوستی آقایون 🔵 = رد  .   ★🌙  .  •  °      •      ‌. ★🌙   •     ★    .   .    ★     •   .   ★     .   •   °    ★    .  ★    °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙  .   ★   .   .   •    ★  .  
2742
مگ امتحانت مجازی نیس؟؟

نه عزيزم حضوری شده 

فقط امتحانات عمومی مجازی هست 

سخته ۰؟ والا من ک حقوقم ن دانشگاه میرم ن زیاد میخونم آخر ترمم امتحان میدم ترمی ۲۴ واحدم برمیدارم است ...

عزيزم شما درس هاتون حضوری هست؟ یا مجازی 

بعد فقط نمونه سوال میخونی؟ 

میان ترم هم نمیدی؟ 

2740
عزيزم شما درس هاتون حضوری هست؟ یا مجازی  بعد فقط نمونه سوال میخونی؟  میان ترم هم نمیدی؟& ...

من اکثرش حضوریه ولی چون ی شهر دیگ است دانشگاه نتونستم برم 

من جزوه و نمونه میخونم 

من اکثرش حضوریه ولی چون ی شهر دیگ است دانشگاه نتونستم برم  من جزوه و نمونه میخونم

عزيزم تو طول ترم این جزوه هارو میخونی یا شب امتحان 

من تازه لیسانس دومم هست این رشته ی دومی گفتم برا سرگرمی برم که توخونه بیکار نباشم 

ولی نمیدونستم که اینقدر سخته وباید کل کتاب بخونی واسترس میگیرم ویاد هم نمیگیرم اگر بخونم چون کتاب حجمش زیاده وتو مخم نمیره.ودور هم یاد میگیرم... 

عزيزم تو طول ترم این جزوه هارو میخونی یا شب امتحان  من تازه لیسانس دومم هست این رشته ی دومی گف ...

من کلن از اول دبستان شب امتحانی بودم زیاد واسه درس استرس الکی نداشته باش مگ چیه فوقش میگفتی مگ معدل مهمه واست ؟

دانشگاه آزاد ، غیر حضوری ( مجازی ) میری ؟

عزيزم لیسانس دومم هست... دانسگاه پیام نور

من کلن از اول دبستان شب امتحانی بودم زیاد واسه درس استرس الکی نداشته باش مگ چیه فوقش میگفتی مگ معدل ...

نه عزيزم برام مهم نیست گلم 

من نمیدونم چرا همش دلم واسه پول شهریه میسوزه همش میترسم معدلم بیاد پایین تا حدی که مشروط بشم یا درسی پاس نشم که بخوام ترم بعد دوباره بردارم وهزینه بدم 

چون لیسانس اولم بابام هزینش داد ولی برا رشته ی دومی که رفتم پیام نور بابام راضی نبود وهزینه ی دانشگاه هم درست نمیده وبا دعدا میده 

خیلی ناراحتم نمیدونم چرا اینقدر یادگیری ام کمه واسم امتحان که میاد خواب از چشم هام میپره 

عزيزم تو طول ترم این جزوه هارو میخونی یا شب امتحان  من تازه لیسانس دومم هست این رشته ی دومی گف ...

یه روش بهت میگم 

البته ممکنه خودت بلد باشی ... 

وقتی که حجم کتاب زیاده و تایم نداری 

برو از سال بالایی ها ، یا آزمون های برگزار شده  اون درس 

نمونه سوالات رو گیر بیار 

برو اون قسمت ها رو از کتاب علامت بزن 

فقط همونا رو بخون ...اینجوری حداقل نمره قبولی میگیری 

حالا اگه تایم اضافه آوردی مباحث دیگه هم بخون 

درخواست دوستی ممنوع❌‼️تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠
2706