2737
2739
عنوان

۱۷آذر تاریخ زایمانمه کمممممککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 1030 بازدید | 84 پست
ممنون گلم اره احتمالش خیلی زیاده  حتما پیگیری کن،اگه دکتر کاربلد باشه با معاینه واژن راحت متوج ...

یعنی اگه بد دوخته شده باشه و پیگیری نکنم ممکنه دیگه باردار نشم؟؟؟

میرن کاربری هام...از اونا فقط، تاپیک هاشون به جا میمونه🤢😅میخوام ازت دور شم اما نمیشه😔مثل تو مغرور شم اما نمیشه😔هزار هزارون بار دلو شکستی💔میخوام که رنجور شم اما نمیشه😔
یعنی اگه بد دوخته شده باشه و پیگیری نکنم ممکنه دیگه باردار نشم؟؟؟

من پیگیری نکردم ولی خب چون پریودم نامنظم شده بود دارو گیاهی سفارش دادم‌ از کوه برام اوردن سه میلیون

چهارماه استفاده کردم ناخواسته باردارشدم

اره احتمالش خیلی قوی هست چون چسبندگی رحم هم داری صد درهزار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پیگیری نکردم ولی خب چون پریودم نامنظم شده بود دارو گیاهی سفارش دادم‌ از کوه برام اوردن سه میلیون ...

وای🥺🥺🥺 دلم یکی دیگه هم میخواد....😥 از طرفی هم همسرم نمیذاره پیگیری کنم😑

میرن کاربری هام...از اونا فقط، تاپیک هاشون به جا میمونه🤢😅میخوام ازت دور شم اما نمیشه😔مثل تو مغرور شم اما نمیشه😔هزار هزارون بار دلو شکستی💔میخوام که رنجور شم اما نمیشه😔
2731
چندساله پیش سز شدی؟چقدگذشته؟

چهار پنج سال پیش سز شدم

بلافاصله پنج روز بعدش باز بردنم اتاق عمل

اول گفتن باند مونده تو شکمت بعد فهمیدیم تیغ خورده ب رگ ها و روده هام، خونریزی داخلی شده بودم

خدا رحم کرد ب بچم ک الان سالمم کنارش😓

سلام دوست خوبم اره زایمان کردم با تمام تلاشی که کردم بالاخره ساغت ۵صبح کیسه آبم پاره شده و تا ساعت ۴ ...

خداروشکر..الان بچت تقریبا 3 ماهشه.......................الهی زنده و سربلند باشه

چهار پنج سال پیش سز شدم بلافاصله پنج روز بعدش باز بردنم اتاق عمل اول گفتن باند مونده تو شکمت بعد ف ...

پس حتما برو پیگیر شو

الهی شکر که بخیر گذشته عزیزم

2738

سلام چرا سزارین الان خیلی زایمان درآب و مزایاش مطرحه بنظرم خیلی بهتر از طبیعی و سزارینه. اگه اطلاع ندارین بنظرم حتما یه سر به مرکز مشاوره مامایی نورسته  بزنید خیلی کامل در باره این روش زایمان و مزایاش توضیح داده.