2737
2739
عنوان

۱۷آذر تاریخ زایمانمه کمممممککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 1030 بازدید | 84 پست
بچه من ۲۶۵۰ بود ۲۲ میلیون پول دادم فقط سزارین کنم دیگه ببین چه بلایی سرم اومد تو طبیعی بچه اولم ۲۷۵۰ ...

زیادم درشت نبوده که،فک کنم لگنتون کوچک بوده و ورزش نکردی ک اینهمه درد کشیدی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
به نظرم طبیعی هم بخای زایمان کنی خوبم زایمان کنی باید یکی از خانوادت بیاد بالاخره چند روز کمک میخای ...

اره خب زایمانم شیراز هستم،میخوام ب امید خدا زود سرپا بشم ک بچم از درس عقب نمونه

زیادم درشت نبوده که،فک کنم لگنتون کوچک بوده و ورزش نکردی ک اینهمه درد کشیدی

بافت واژنم بد بوده و پارگی زیاد داشتم و اون ادامای احمقی که طبیعی رو اجباری کردن هیچی سرشون نمیشه بهر حال گذشت ولی من قبلش کلاس رفتم وزش کردم کلی خودمو اماده کردم ولی اونطور که میخواستم و فکرشو کردم نشد 

2740
اره خب دردش زیاد و طاقت فرساست،ولی خب هرچی باشه نهایت درد برای ۲۴ساعت هست سزارین باید دوهفته رو جا ...

نه عزیزم این طوریا نیست. من سزارین کردم روز ۵ ام پله  ها رو میدوییدم اونم با بخیه اونم با پانسمان بخیه  .... همون سه‌چهار روز پیشت یه نفر باشه بچه رو تر و خشک کنه کافیه

من اولی طبیعی بود میخوام خودمو بزنم ب مردن که سز بشم😂خلاصه هردوش سخته

به مردن ؟  خخخ این پرسنل ها از منو تو زرنگ ترن فشارتو میگیرن ببینن نرمالی میگن پاشو خودتو ب خواب نزن پاشو زورتو بزن تو میتونی  

عزیزم انشاالله ک زایمان راحتی داشته باشی منم ۳۸ هفتمه آبان وقت زایمانمه من سر اولیم خیلی درد کشیدم ولی وقتی دنیا اومد دیگه هیپ دری نبود قشنگ همینکه زایمان کردم پاشدم دستامو شستم بچمو شیر دادم سال اول کرونا بود بازم طبیعی میارم چون درسته درد میکشیم ولی بعدش راحتیم اگه ورزشای بارداری رو انجام داده بشه دیگه زایمان خیبی راحتی داره

دوست  عزیز زایمان کردی بیا خبرش بهم بده منم میخوام بعدی طبیعی بیارم

دعا کن بتونم طبیعی زایمان راحت کنم بدون هیچ مشکلی ان شاءالله،میام ثانیه به ثانیه بهت توضیح میدم ک پا جای پام بذاری خخخخ

عزیزم انشاالله ک زایمان راحتی داشته باشی منم ۳۸ هفتمه آبان وقت زایمانمه من سر اولیم خیلی درد کشیدم و ...

اره دقیقا بخاطر همین تصمیم جدی گرفتم،امیدوارم زایمانتون به خوبی پیش بره بدون هیچ مشکلی

2706