2737
2734
عنوان

شوهرم میگه بیاخونه خودمون بمون

222 بازدید | 10 پست

من یه هفته دیگه زایمانمه.یه خواهر دارم با دو تا برادر. خواهرم ویکی از برادرم سرکارمیرن که مامانم براشون شامو ناهار میزاره بابامم که همیشه خونست مامانم میگه بیا ۱چ روز رو خونه خودمون بمون شوهرم میگه نه بیا خودمون حموم دستشویی اونارو بهونه میکنه ولی چون با داداش کوچیکم بحثش شده داداش بهش فش داده میگه اونجا نرم تااونم مجبورنشه بیاد.امشبم مامانم شام دعوت کرده بود نیومد اونجا.منم نمیخام قبول کنم میرم خونه مامانم چون خونشون پیاده نیم ساعت از مافاصله داره ما طبقه ۴ امیم بدون اسانسور.مامانمم قلبش مشکل داره نمیتونه همش بره بیاد.واقعا خیلی بیشعوره شوهرم.حوصله بحث باهاشو ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داداشت بیشعورتره که به داماد فحش داده باز صد رحمت به شوهرت که به داداشت فحش نداده..  بیخیال ای ...

بیشعوری اول از شوهرخودم بوددیگه به اخرش رسوندبا وجود اخلاقای مسخرش هیچوقت بهش بی احترامی نمیکرد.۶ ماهه باردار بودم منو زد باز چیزی بهش نگفتن.تو تاپیکام هست موضوع دعوا.خونه خودمونه باید پول بزاره روش عوض کنه که نداره میگم بریم اجاره نشینی قبول نمیکنه

2731
شوهرت حق داره نخواد با داداشت رودررو شه تا وقتی آشتی نکنن شما باید سمت همسرت باشی،اگ شام نمیاد تا د ...

من اصلا زیاد نمیرم شامم من خودم گفتم مامانم بزاره دعوت کنه تا اشتی کنه که نشد.بعدشم داداشم خودش پشیمونه سنشم زیاد نیست ۱۸ سالشه.شوهرم خودش باعث شدبی احترامی بشه بهش

من اصلا زیاد نمیرم شامم من خودم گفتم مامانم بزاره دعوت کنه تا اشتی کنه که نشد.بعدشم داداشم خودش پشیم ...

داداشتون کوچیک تره ، ی عذرخواهی کوچیک بکنه تمومه ، اولش سرسنگینن ولی بعد درست میشه

بیشعوری اول از شوهرخودم بوددیگه به اخرش رسوندبا وجود اخلاقای مسخرش هیچوقت بهش بی احترامی نمیکرد.۶ ما ...

اگه کتکت زده ناز دست داداشت کاش شوهرتو یه دست سیر کتکشم میزد👏👏👏... عزیزم حواست به سلامتیت باشه  ماههای آخرخونه مادرشوهرت اگه سختت نیس اونجا بمون اگه که نه خونه مادرت بمون البته باز به شرایط زندگیت بستگی داره که شوهرت خدای نکرده اهل خیانت باشه یا نه

داداشتون کوچیک تره ، ی عذرخواهی کوچیک بکنه تمومه ، اولش سرسنگینن ولی بعد درست میشه

بیچاره انقد خجالت میکشه اصلا ادم این بحثا نیست ولی اون لحظه نتونست دیگه خودشو کنترل کنه

2740
اگه کتکت زده ناز دست داداشت کاش شوهرتو یه دست سیر کتکشم میزد👏👏👏... عزیزم حواست به سلامتیت باشه خو ...

اره بخدا بعد سالها توبارداری کتکم زد خیلی ناراحت شدن ولی نزدنش.اهل خیانت نیست باشه هم نمیتونه چون پسرم خونست