2737
2734
عنوان

روز سیزدهم انتقال و بی بی چک منفی

8289 بازدید | 35 پست

سلام بر همگی 

من امروز روز سیزدهم انتقال جنینم بود که بی بی چک زدم و منفی شد.و دو روز دیگه میخوام برم آزمایش.کسی بوده با وجود بی بی چک منفی آزمایش مثبت بشه.خیلی از صبح داغونم ممنون میشم نظراتتون رو با من به اشتراک بزارین تا کمکی بهم بشه ....

برات دعا میکنم😔🤲

میشه نفری یدونه صلوات محمدی برای تو دلیم بفرستین توروخدا بعد کلی اقدام و چهارسال منتظرموندن خداهدیه دادش.....توروخدا سوال حقوقی نپرسین من سردرنمیارم اسم کاربری لعنتیم عوض بشو نیس 🤧😫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

شایدزودبیبی چک گذاشتی مشکل اسپرم داشته همسرتون یامشکل ازشمابوده البته ببخشیداین سوال میپرسم ناراحتتون میکنه جواب ندیدچندروزدیگه صبربده بازبیبی چک بزن

امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..

نمیدونم عزیزم بی بی چک من روز شانزدهم هاله کمرنگ داشت...انشالله هر چی خیر واست پیش میاد🤲🤲🤲

تیکر لاغر شدنم..انشالله تا اون موقع حدود ده کیلو کم میکنم... بگو ایشالله
منم دقیقا تو شرایط شما هستم البته من فردا ازمایش میدم😞انتقال چندمتون؟کجا انجام دادید

انشاالله به خق شیش ماهه امام حسین این بارنتیجه میگیریددلتون به خداقرص باشه 

امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..
2738
انشاالله به خق شیش ماهه امام حسین این بارنتیجه میگیریددلتون به خداقرص باشه 

ممنون عزیزم توکل برخدا روز دهم و سیزدهم بی بی زدم منفی بود حتی هاله ام ننداخت فکر نکنم مثبت باشه

خدا جوونم برای داده و نداده ات شکر🤲🏻🤲🏻🤲🏻
ممنون عزیزم توکل برخدا روز دهم و سیزدهم بی بی زدم منفی بود حتی هاله ام ننداخت فکر نکنم مثبت باشه

فکرکنم زودزده باشین خود دکتربهتون نگفت کی بیبی چک بزنین

2706