2733
2734
عنوان

خیلی عذاب وجدان دارم😔😔😔

375 بازدید | 23 پست

چند هفته پیش مامانم باهام حرف میزد گفت داداشت میگه شوهر من گفته مثلا محمد گفته بیا خونه ماهم بعضی وقتامامانمم گفته اره بروووو خونه ابجیته دیگه.اخه داداشم تهران کار میکنه منم اینجازندگی میکنم ولی خانوده ام شهرستانن.من چیزی نگفتم ولی ناراحت شدم چون  شرایط منو میدونه مامانم

یه صلوات کوچلو برای تو دلیم بفرستین دیگه.ایشالاه ۱۰۰برابرش به خودتون برگرده😍👼💫💫�

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چیشده واضح تر بگو

زندگی گاهی دم کردن چای با آلبالوست یا چیدن چند میوه ازدرخت که تورا به ماندن پیوند میدهدزندگی همین لحظه ایست که من تورا نفس میکشم برایت چای میریزم و تمام اندوه جهان را درآن حل میکنم

شرایطت چیه مگه؟؟حالا نخواسته بیاد بمونه مادام العمر که

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

من نمیدونم بعضی خانواده ها چه اخلاق زشتی دارن از خونه برادر و خواهر متاهل به عنوان پانسیون استفاده میکنن!!!

واقعیت این است که ما برای رنج کشیدن آفریده شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم تنها راه ادامه دادن لذت بردن از این رنج هاست 

یه بچه ی مدرسه ای دارم که باید به درسهاش برسم یه نوزاد۵ماهه دارم که داره دندون درمیاره شب وروز گریه میکنه.کارهای خونه از یه طرف خودمم افسردگی بعد زایمان گرفتم حال هیچی وندارم.شوهرمم محض رضا ی خدا یه قاشق تو خونه تکون نمیده کمکم باشه 

یه صلوات کوچلو برای تو دلیم بفرستین دیگه.ایشالاه ۱۰۰برابرش به خودتون برگرده😍👼💫💫�

خیلی احساس تنهایی دارم همه کارها افتاده گردن من حتی بردن واوردن دخترم بایه بچه کوچیک به مدرسه.هیچی دیگه داداشم زنگ زد دارم مطام اونجا خونه این یعنی هر هفته چندبار گفتم حالا این افته اومده.دیدم نه این هر هبته داره میگه خونه این دارم میام

شوهرمم بعد قرنی گفت بریم بیرون اینم ازاین ور گفت دارم میام خوب باید پاگیشدم شام می زاشتم .یه دیروز قراربود استراحت کنم .یه لحضه عصبی شدم زنگ زدم مامانم گفتم یعنی چی مامان قراره داداش هرهفته بیاد اینجا خودت وضعیت منو میبینی که دستمم تازه اگزما داره نوک انگشتام خون میاد وخارش داره .چرا اینطوری گفتی .فتم شوهرت گفته .گفتم شوهر چه خیالش نشسته دستشم به سیاه وسفید نمیزنه همه چی افتاده رو دوش من.گفت الان زنگ میزنم میگم خواهرت راضی نیست بری گفتم زنگ نمیزنه شب که داداشم نی مد فهمیدم واقعا زنگ زده الان خیلی عذاب وجدان دارم😔😔😔😔

میگم کاش نمیگفتم تحمل میکردم از یه طرفم کشش نداشتم کارهای یه نفر دیگه هم بیفته گردنم خیلی تو عذابم الان ادم بده من شدم

2706