2737
2734
عزیزم اصلا این کارو نکن کلاس اول نسبتبه اون قدیمل سخت شده من پسرم پارسال اول بود و نیمع دومی به عینه می دیدم که بچع های دیکه نینع اولی هستند و پسرم بزرگتر بود از بچه های دیکه بهتر بود یعنی همه اونعل که بزرگتر بودند خیلی بهتر بودند نسبت به نیمه اولی کلاس اول خیلیسخته این کار و نکن به نفع خودش و خودت است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نیمه دومی ها گیرایی درسیشون بیشتره تازه الان که نمیتونی بفرستیش به هیچ طریقی پس بهتره برات مهم نباشه و ییخیال باشی بزار بچگی کنه فعلن
برای رسیدن به موفقیت هیچ آسانسوری وجود ندارده مجبوری از پله ها بری ...
خودتو خسته نکن . امکانش نیست
زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است زیرا زنان اسیر دیگر قادر نخواهند بود انسانهایی آگاه و آزادیخواه پرورش دهند . سیمون دوبوار
2742
نه دیگه مامان یگانه...مثلا دانش آموزای متولد شهریور هم هستند دیگه پس یه متولد آذر فقط 3 ماه کوچیکتر از اوناس...در هر حال حالا که میگین اصلا نمیشه پس تلاش هم بیفایده س اما در کل من معتقدم هوش همه یکسان نیست که همه بچه ها فقط 6 سالگی حق داشته باشند برن مدرسه...همکلاسی های خودم بودن 2 سال جهشی خوندن...یکیشون رو که خبر دارم الان تخصصشو گرفته تو پزشکی...به نظر شما چرا پس تونسته؟
اگه بچتون حس میکنین خوبه و جلوتره از هم سناش یه را بهتون یاد میدم با یه مدرسه غیر انتفاعی صحبت میکنین و اگه قبول کردن یه سال جلوتر مفرستینش اول و هیچ جا رسما اسمشو نمیارن بعد وقتی رفت سال دوم اسمشو تو اولا رد میکنن وووقتی رفت سوم اسمشو تو دوما تا سال سوم (تو سال 3 و 4 فقط میشه جهشی خوند )تو تابستون سال سومو امتحان میده و انگار جهشی میخونه و به همکلاسیاش سال بعد میرسه
خدایا متشکرم بابت تمام نعمتهایت مخصوصا 2 تا دختر خوشگل یگانه و ریحانه
2738
فقط باید ببینی ازنظر جسمی و روحی و پذیرش نظم و هوش تواناییش رو داشته باشه (نتنها از نظر شما از نظر چند نفر دیگه و خودتون) تا یه وقت ضربه نبینه
فقط باید ببینی ازنظر جسمی و روحی و پذیرش نظم و هوش تواناییش رو داشته باشه (نتنها از نظر شما از نظر چند نفر دیگه و خودتون) تا یه وقت ضربه نبینه
مامان یگانه این راه رو یکی از دانش آموزای مامانم حدود 20 سال قبل انجام داده بود الان هم پس میشه اینکارو کرد با وجود قوانین سفتو سختی که هست؟ یعنی تو این سال های اخیر این کارو کرده کسی؟
عزیزم اصلا عجله نکن دختر من تو کلاس اول همه نیمه دومی بودن و خودشون رو زودتر بالا میکشیدن البته بحث هوش و استعدا اینا جدا از لحاط اجتماعی و زرنگ بازی تو کلاس هم جلوترن من میگفتم کاش دخترم هم نیمه دومی بود اصلا استرس به خودت و بچه وارد نکن بزار بچگی کن و بساط شادیش رو فراهم کن یک سال چی میشه جلو بیفته اگه اسیبی نبینه
2706