2737
2739
راستی مامانتون میگفتن اون شاگرده اوضاعش چجور بده خوب بوده نظرشون چیه در مورد اینکار ! آخه منم دختردومم مهر دنیا میاد و این دخترمم که 5 سالشه امسال میره پیش 2 متولد بهمن 88 هستش کلامی و معلومات عمومیش که خیلی خوبه چون برنامه های علمی رو خیلی دوست داره و از 1 سالگی مهدم رفته همش داره شبکه سلامت رو میبینه!الان میدونه بچه تو کیسه آبه چجوری تغذیه میشه کیسه آب به چه درد میخوره سیاره ها دور خورشید میچرخن و .... همه تعجب میکنن ولی از نظر جسمی با اینکه قدش خوبه ولی تو پارک از بچه های بزرگتر حساب میبره و از پسرا که میترسه فکر کنم زیادی محتاطه نمیدونم این روش خوبه بنویسمش اول یا نه نظمشم فوق العاده است مثلا راس ساعت میره اتاقش میخوابه و یا چیزای دیگه!
خدایا متشکرم بابت تمام نعمتهایت مخصوصا 2 تا دختر خوشگل یگانه و ریحانه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر شش سالشون تمام شده باشه ثبت نام میشن البته همه مدارس هم نه. چون مدارسی که پایه علمی قوی دارن و ریسک نمیکنن تا هفت سال تموم نشه ثبت نام نمیکنن پیش دبستانی هم اجبار نیست که بجای اون بذارین اول. اگه دلتون بخواد میفرستین پیش نخواین به سن مورد نظر که رسید میره اول جهشی هم از کلاس سوم هست یعنی اول و دوم جهشی نداره
"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
شادی!! هفت سال!!!!!!!!!! واقعا؟ مامان یگانه جون میپرسم از مامانم. اما در کل من نظرم اینه وقتی بچه ای مث کوچولوی شما از بقیه هوش بالاتری داره چرا باید وایسه حتما 6 ساله بشه اون عدد 6 باید فقط یه محدوده باشه. الان دختر شما طبق قانون باید وقتی بره مدرسه که 6 سالو 8 ماهشه. اون 8 ماهو چرا باید الکی هدر بدین؟ که چی بشه؟ که بگیم طبق اصولی که مال حداقل 40 سال قبله میخوایم عمل کنیم؟ به نظر شما در کل هوش و درک بچه های این نسل با نسل متولد 40 سال قبل یکی هست؟
2728
+ پوشاک بانوان + برای دیدن عکس ها روی لینک زیر کلیک کنید https://instagram.com/zhameh.shop پایین ترین قیمت ها سفارش آنلاین در تلگرام و واتس آپ 09010546654------09302616990 10% تخفیف خرید حضوری تا 15 مرداد
💲💲💲💰💰💰💲💲💲 کسب درآمد میلیونی از اینترنت...! مرجع تخصصی کسب درآمد آنلاین 🔰معرفی و بررسی سایت های معتبر کسب درآمد از اینترنت 🔰آموزش افتتاح و تایید حساب های اینترنتی 🔰معرفی و شناسایی سایت های متقلب و کلاهبردار 🔰مشاهده مدارک اثبات کسب درآمد و دریافتی از سایت های مختلف 🔰مقاله های مختلف درباره روش های کسب درآمد از اینترنت 🔰نظرسنجی انتخاب بهترین سایت کسب درآمد از دیدگاه شما 🔰استراتژی های رشد و پیشرفت در کسب و کار های آنلاین 🔰محاسبه و بررسی چگونگی کسب درآمد از سایت های مختلف 🔰همه و همه در سایت کلیکسوری 💵مرجع تخصصی کسب درآمد آنلاین Http://Clixori.com
2740
دیگه دیرتر که نفرستش طفلکی رو..میخوای احساس سرخوردگی داشته باشه...واسه تشخیص جلوتر یا عقب تر بودن یادگیری باید یه مراکز ویژه مراجعه کنیم...خودمون کلا نمیتونیم درست تشخیص بدیم..این نظر منه البته