2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودم با لباس مدرسه و سیبیل به رژ براق میذاشتیم تو جیب مون زنگ آخر می‌زدیم فک می‌کردیم چقدر نایس شدیم 

برگشتنی ام زیر چشمی هی نگاه پسرا می‌کردیم 😆

بعد هیچکسم کرم خدا نگاه مون نمی‌کرد که

2728

دوره دبیرستان منو دوستم با دوست پسرامون قرار میزاشتیم‌تو یه کافه که تو خیابون ما بود 🤣طبقه بالاشو اطراق میکردیم 

میشستیم آرایش میکردیم عطر می‌زدیم فکر میکردیم خیلی خفن هستیم 🤣

2740

مثل اسکولا 😑 در دوران جاهلیت فک میکردم اگه عاشق کسی بشم باید بهش بگم یه موقع تو دلم نمونه 😑😂 قشنگ باید اون دوران منو با اسید بشورن 

هیچی دیگه خودتون تصور کنید 😐😐😑

برای دل خودم می‌نویسم ، هرچیزی که به ذهنم بیاد روی برگه ی کاغذ یا توی یادداشتها ی گوشیم می‌نویسم ، خیلی بهم آرامش میده ☺️ به شما هم پیشنهاد میکنم ، نوشتن رو ، درمورد هرکس و هرچیزی و هرجوری که دوست دارید بنویسید 💕
وای وای خاطره سمی دارم 

منم یه دونه خاطره سمی دارم ، اتفاقا خیلیم چهره ی خوبی دارما 😐😑😂 وای خداروشکر همون اولین و آخرین بارم بود بعد به خز و اسیدی بودن ماجرا پی بردم 😑😂

برای دل خودم می‌نویسم ، هرچیزی که به ذهنم بیاد روی برگه ی کاغذ یا توی یادداشتها ی گوشیم می‌نویسم ، خیلی بهم آرامش میده ☺️ به شما هم پیشنهاد میکنم ، نوشتن رو ، درمورد هرکس و هرچیزی و هرجوری که دوست دارید بنویسید 💕

یه کار خیلی خز دیگه این بود که 

می‌رفتیم ایمیل و شماره تلفن بازیکن هارو پیدا میکردیم حرف می‌زدیم اونا هم بعضی هاشون خیلی پایه بودن 🤣

یبار که عکس فذستادیم گفتیم نشون یکی هم بده که کاپیتان تیم ملی بود اون وقت 

حالا تیپ های داغون باابرو و رژ لب صورتی 🤣🤣

ا

واااای منم 

سم خالص 😐😑😂🤒