2737
2734

حالا یه کار خز یادمه که خودم خداروشکر انجام نمی‌دادم ، ولی دختر همسایمون ، یه اسفنج میذاشت زیر موهاش موهاش میومد بالا یکم 😐 بعد با شکر و آب اونو محکم میکرد که صاف بشه و قشنگ بمونه 

امیدوارم جزو این دسته نباشید 🤪😂

برای دل خودم می‌نویسم ، هرچیزی که به ذهنم بیاد روی برگه ی کاغذ یا توی یادداشتها ی گوشیم می‌نویسم ، خیلی بهم آرامش میده ☺️ به شما هم پیشنهاد میکنم ، نوشتن رو ، درمورد هرکس و هرچیزی و هرجوری که دوست دارید بنویسید 💕
سلام عزیزه دل خواهر کدومارو بگم از سمیا یا اسیدیا 🤣🤣🤣تمومی نداره که  من چادر داشتم اون وقتا ...

وای وای یادمه 😂 خداروشکر این کارم نکردم

برای دل خودم می‌نویسم ، هرچیزی که به ذهنم بیاد روی برگه ی کاغذ یا توی یادداشتها ی گوشیم می‌نویسم ، خیلی بهم آرامش میده ☺️ به شما هم پیشنهاد میکنم ، نوشتن رو ، درمورد هرکس و هرچیزی و هرجوری که دوست دارید بنویسید 💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه مجبور بودیم 😆کلیپس خیلی‌ سم بود خدایی

یه بارم هورمونام خیلی جابجا شده بود از یه پسری خیلی خوشم میومد مغازه داشت رفتم بهش گفتم 😐😐اونم زد زیر خنده گفت برو بچه 😐😐خیلی بهم برخورد تا چندوقت گریه میکردم بعداونم همیشه اخم میکرد بهم که پررو نشم خیلی حس بدی بود 😶😶😂😂خدالعنتش کنه تو اوج نوجونی قهوه ایم کرد

یه بارم هورمونام خیلی جابجا شده بود از یه پسری خیلی خوشم میومد مغازه داشت رفتم بهش گفتم 😐😐اونم زد ...

،😂😂😂😂 لنتی جرأت کردی رفتی مستقیم گفتی 😑😂😂 منه خوار پیام دادم عق عق به خودم واقعا 🤢

2731

از پسر همسایمون که یه پسر چاق قد کوتاه سیاه کچل بود یه قلیونم همیشه دستش بود خوشم میومد شبا خودمو با اون تو شب عروسی رو تخت تصور میکردم خدایا. الانم بعد گذشت ده سال هنو با قلیون تو خیابون میچرخه😐

سیب زمینی بودم دیگه😶

عب نداره فدای سرمون ، ما جیگرارو از دست دادن ولی حق داشتن 😑😐😂

2740