2733
2739
عنوان

فرکننده مو (مک استایلر)

3666 بازدید | 18 پست
سلام دوستان می خواستم ببینم یه دستگاه فر کننده مو بنام مک استایلر ماهواره تبلیغ میکنه کسی استفاده کرده؟ برای موهای فر هم جواب میده ؟ واقعا همونطوری قشنگ فر میکنه؟ قیمتش چنده؟
کالای خوبی است برای خرید کالای اصلی فر کننده مک استایلر با دو سال گارانتی روی لینک زیر کلیک کنید: http://www.meshoptv.net/p_detail.aspx?id=4763
ورود به سایت می شاپ |  پیج اینستاگرام میشاپ ( لوازم خانگی - زیبایی و سلامتی - ورزشی - کودک )  تلفن فروشگاه اینترنتی میشاپ جهت سفارش کالا 02155185823

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوش اومدی عزیزم راستش من اون مدل مو رو خیلی دوست دارم میخوام ببینم دقیقا همونجوری میشه ؟ واینکه تو تبلیغش واسه مو صاف انجام میده ولی من موهام فر داره.که همیشه صاف می کنم دیگه حوصله ندارم یه بار صاف کنم دوباره با این دستگاه فر کنم.
2728
من خودم نداشتم ولى چند روز پیش تو فروشگاه دیدم یه خانوم میخاست بخره داشت یه تیکه موهاشو فر میزد اصلا شبیه اون که ماهواره س نبود.خانومه هم خوشش نیومد
بین اشکال ریاضی عاشق شش گوشه ام ❤️
2740