2737
2739
خسته شدم از بس وقتم واسه ظرف شستن تلف شد میخوام یه ماشین ظرفشویی بگیرم که ظرفای روزانه خودمونو هرروز توش بزارم موندم رومیزی بگیرم یا ایستاده؟ ایستاده که بوش و ال جی خیلی تعریف میکنن
هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگی خودت مقایسه نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایستاده خب خیلی بهتره برای مصرف روزانت میتئنی ازبرنامه یک دومش استفاده کنی ولی اگه رومیزی بخری دیگه مهمون داری نمیشه استفاده کرد ضمن اینکه قابلمه هم توش جانمیشه درضمن قیمتاشونم اونقدری تفاوت نداره ما ازال جی واقعا راضی هستیم
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
2731
ممنون جوجو جون من زیاد مهمون ندارم شاید چندماهی یکبار بیشتر واسه استفاده خودمون سه نفر میخوام شما هرروز استفاده میکنی؟ میخوام ببینم اگه ظرف یه روز رو جمع کنی بزاری توش خشک نمیشه ظرفا؟ تمیز شسته میشه؟
هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگی خودت مقایسه نکن
2738
نه عزیزم خشک نمیشه چون ابش بسیارداغه از صبح تاشب حتی بعضی ها چن روزم میزارن من راستش استفاده نمیکنم چون این خونم جای فاضلابشونداره وضمن اینکه اصلا ظرفی نداریم زیاد برای شستن
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .