2733
2734
سلام خواهرم هفته پیش ظرفشوئى14نفره پاکشوماخرید,میگن قطعاتش مال ال جى ولى شرکت پاکشوما مونتاژ کرده. من یک مدت بود همش دنبال مارک خوب باقیمت مناسب بودم,بوش که خیلى گرونه ال جى و سامسونگ هم 2/500/000تومن پاکشومارو 1/700/000خرید با ضمانت,طراحى ظاهرش هم خیلى شیکه,نصف ظرفیت هم داره من بعد از ملى تحقیق تو نى تى سایت از خانوما همشون میگفتن رومیزى نخرین که پشیمون میشین,جاش خیلى کمه
زندگی هیچگاه به بن بست نمیرسد،خدا که باشد هر معجزه ای ممکن است...میشه برای حاجتم صلوات بفرستید...اللهم صل علی محمدو آل محمد،ممنون خدایا شکرت دارم مامان میشم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ماشین لباسشویى خودم و خواهرم ال جى از نوع گیربکسى هست,عالیه,یعنى هرچى ازش تعریف کنم کمه,البته اصل کره هست, الان ال جى و سامسونگ هم همشون مونتاژ چین یا ایران شدن نمیدونم کارشون چطوره!!
زندگی هیچگاه به بن بست نمیرسد،خدا که باشد هر معجزه ای ممکن است...میشه برای حاجتم صلوات بفرستید...اللهم صل علی محمدو آل محمد،ممنون خدایا شکرت دارم مامان میشم...
2731
پس حالا که تا 2/500/000 میخواى یا ال جى بخر یا سامسونگ ولى بپرس مونتاژ ایران نباشه,اصل کره باشه, وگرنه فقط پول مارک دادى.
2740
تیناجون بلومبرگ چنده؟ ساخت کجاست؟
در مورد پاکشوما خیلی مطمئن نیستم بلومبرگ هم آلمانیه فک کنم، ولی ندیدم خیلی تو خونه ها داشته باشن ولی باید درموردش بیشتر تحقیق کنم
هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگی خودت مقایسه نکن