2733
2734
من زخم دهانه رحم دارم و پریودهای نامنظم.یکبار هم فریز کردم اما کامل خوب نشد. 2 ماه هم هست که برای بارداری اقدام کردم ولی هنوز خبری نشده.کسی می دونه با زخم هم ادم حامله می شه یا نه؟
salam.man 7 mahi mishe ke aghd kardam.va hanuz khanevadam nemidunam ke man sex daram .moteasefane ofunat kardam va alanam zakhm.raftam dr behem daru dad vali goft age khub nasham bayad friz konam,mitarsam,be mamanam ina nemituna begam,nemidunam che juriye?khunrizi ham dare badesh?ya estrahate motlagh ke baghiye befahman?albate in tor ke tu payama mibinam dr man behtar amal karde chon pomade vajinalo ampulo ghorso baham ehem dade ta khub sham,vali age nashe mitarsam,che konam?

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

salam nafas jun.
aslan negaran nabash.
friz kardan ye kare besyar rahat va bedune darde.
va badesham hich khunrizi va esterahati nadare.
faghat abrizesh momkene dashte bashi.
hatman yeki 2ta pad ba khodet bebar.
vali bad az friz kardan ehtemalan behet daru mide.
va baraye modati bad az friz momkene bazam dochare zakhm beshi.
dige nemikhad hei friz koni.
faghat ye ghashogh jushe shirino tu ye botrie 1,5 litrie ab hal kon va hamishe dashte bash khodeto beshur.
be mahze inke kharesh dashti inkaro bokon.
اگر دیدی خارشت خیلی درونیه و از بیرون گذشته،میتونی از همون جوش شیرینی که درست کردی با یه سرنگ بکشی و به داخل واژن خالی کنی.یادت باشه نیدل(سرسوزنشو)باید حتما دور بندازیااااا.بازم هیچ دردی نداره چند بار شستشو بدی دیگه خارشت خوب میشه.به اینکار دوش واژینال میگن،که البته وسیله مخصوصی داره ولی چون خیلی بزرگه با سرنگ راحتتر میتونی اینکارو انجام بدی.
اگه نمیخوای حامله بشی که الآن میدونم نمیخوای میتونی به محض خارش بیرونی از همون پماد کلوتریمازول واژینال یه بیرونم بزنی خیلی خنک و راحت میشی.
من تقریبا 4 سال هست که ازدواج کردم و الآن به روش جوش شیرین خیلی جواب میدم و نیازیم به داروی زیادی نیست.
ایشاله زودزود خوب شی و عروسی کنی.
2728
ariana جان
اگه میخوای برای بارداری اقدام کنی باید داروهای واژینال مثل کلیه پمادها و کرمها رو مصرف نکنی.
چون همه اینها اسپرم رو ازبین میبره.
عفونتها نیز شانس بارداری رو کم میکنند.
و زخم یعنی عفونت شدید.
بهتره از همون روش جوش شیرین استفاده کنی.البته اگه زخمت کوچیکه.زود جواب میده.