2737
2739
عنوان

ميخوام اقدام كنم دختر ميخوام بياين كمك لطفا🫣🫣🫣

| مشاهده متن کامل بحث + 542 بازدید | 38 پست
من دوره پریودیم هرماه ۱۰ روز طول میکشه برا همه یکیه ۱۴ روز قبل؟

دکتر ب من اینجوری گفت

اینکه پریود چند روز طول میکشه مهم نیست مهم فاصله دوتا پریود هست

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روز تخمک‌گذاری نباشه.گرمیجات نخورین. لبنیات زیاد . موقع رابطه اول مرد ارضا بشه(شرمنده انقدر واضح گفتم) من برعکس اینا رو انجام دادم و بچم پسر شد البته که تا خدا نخواد نمیشه... ایشالا هرچی صلاحته همون بشه ♥️

مامانِ پسر کوچولوی شیطون 😍 کارِ خدا نشد نداره🥲 با تنبلی تخمدان و بعد یک سال و نیم دکتر رفتن،دکتر گفت فروردین بیا آی یو آی ولی من فروردین1401 جواب آزمایشم مثبت شد 🥲👨‍👩‍👦 فَنِ حامیم🫶😍 یه سری سیاه و سفیدا خوبن ♥️ مث برف لای موهات 🌨️ مث کلاویه‌های پیانو 🎹 مث اون دوتا چشمات 👩‍❤️‍👨
2728

اسی هر چی میگن و تو کتابا و چت نوشته همش چرته فقط خدا باید برات بخواد فقط اون

من حتی کسی دیدم تو همین سایت با آی وی اف خواسته بود جنسیت دلخواه نشده بود رفته بود پرسیده بود گفتن یک درصد خطا داره که شانس این ۳۲ میلیون خرج کرده بود نشده بود

من خیلی دلم دختر میخواس چقد نذر کردم که سومی دختر بهم بده خدا الان سه تا پسر دارم جونمو براشون میدم سومی فداش بشم ۳۷ روزشه و توی دلم خوابیده

هر چی خدا بده باید بپذیریم و راضی باشیم به خواست اون

ان شاءالله که دختر دوس داری خدا بهت یه دختر سالم و صالح عطا کنه

۸ و ۱۰

سیکلات چند روزه بود

من ۲۸روزه است گفتم بعد پریود تا یازده سیکل رابطع داشته باشم شانسم برا بارداری بره بالا ۱۴سیکل تخمک گذاریمه

تجربه دیگه داری ممنون میشم راهنمایی کنی

سیکلات چند روزه بود من ۲۸روزه است گفتم بعد پریود تا یازده سیکل رابطع داشته باشم شانسم برا بارداری ب ...

منم ۲۷، ۲۸ روزه

دکتر ب من گفته بود تا ۱۷ سیکل شانس بارداری زیاده

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
2738