2737
2734
لطفا بگید چکار کنم خیلی دلم میخواد صورتم مثل دوران بارداری و قبل از ازدواجم دوباره چاق بشه
من فکر کردم دوس داری صورتتو لاغر کنی زود اومدم ببینم چه راهکارایی میدن من لاغر شدم ولی صورتم زیاد تغیری نکرده دوس دارم لاغر بشه
پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
منم دوست دارم صورتم پر بشه ... الان اندامم خوبه ...نسبت به قبل ازدواج پر تر شدم ولی چون صورتم کشیده و لاغره همه میگن چقدر لاغری
خدایا شککککککککککر......دخترم به دنیا اومد ...یلدای من ...همه زندگی من و بابایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
روغن گل بنفشه سبب تپلیه صورت و رفع تو رفتگی ها میشه.... کلا این روغن در کنار آب خوردن پوست رو عالی میکنه ربطی هم ب جوش و لک و اینا نداره فقط تپلی راستی این روغن گل بنفشه رو در هر 24 ساعت یکبار....(فرق نداره شب و روز) به مدت 20 دقیقه بذارین رو صورت بمونه..بعد بشورین....لطفا با صابون نه...
برای حال خوبم محتاج دعای شما نی نی سایتی ها هستم یه زمانی آرزوم بود مادر بشم ولی الان فهمیدم شوهرم بهم خیانت کرده دارم جدا میشم میشه از ته قلبتون برای آرامشم دعا کنید🙏🙏🙏
صورت استوخونی خیلی شیکه عزیزم چرا نگرانی
خدایا من همه اتفاقات خوب زندگیم رو مدیون تو هستم و اتفاقات بد رو ناشی از جهالت خودم می دونم..... خدایا همسرم رو فقط به خودت میسپارم و ازت می خوام ارامش من رو زیاد کنی.