2737
2734
تورو خدا کمکم کنین
دختر باس قرتی باشه..... با هر آهنگی زرتی پاشه [smiley]s/sm_04.gif[/smiley]

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته دکترم گفت این کیستا خودش میاد و میره اما من توی نت سرچ کردم خیلی وحشتناک بود... ا دیشبم درد دارم توی ناحیه کبدم.... دکترم البته دکتر زنان بود ،اما پیش متخصص داخلیم وقت گرفتم...
2728
المیرا آخه من باردارم همه دارویی که نمیتونم بخورم... اما دکترمم اصلا نگفت برم پیش یخ دکتر متخصص، خودم از دیشب که درد دارم نگران شدم...
2740
سحر جان شاید چربی کبدی باشه. اگر چربی کبدی باشه اصلا مهم نیست خیلی ها دارن
زندگی رسم خوشایندی است. زندگی بال و پری دارد با وسعت مرگ، پرشی دارد اندازه عشق. زندگی چیزی نیست ، که لب طاقچه عادت از یاد من و تو برود
ایشالا یه دکتر فوق تخصص خیلی خوب برو که بی خود و الکی نگرانت نکنه،به چیزایی که تو نت نوشته توجه نکن که همیشه آدمو نگران میکنه فقط و فقط دکتر خوب و با تجربه برو ،آرامشتو بهم نزن وقتی دکتر هم گفته کم اهمیته
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم...موجیم که آسودگی ما عدم ماست
حالا یه دکتر ایرانی پیدا کردم و وقت گرفتم به دکترای اینجا اصلا اطمینان ندارم.... دیانا نمیدونم اما من هیچ وقت نمیخورم نشسته...
2706