2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش یا تا روز دختر خدا من و نجات بده و یِ فکری به حال و روز م و زندگی م کنه ،یا راحت شم از این زندگی ...

خدا به دلت آرامش بده الهی عزیزم 

صبر کن و امیدوار باش 😔🌼

2731
همین الان نذر کردم برام دعا کنید⁦❤️⁩😔

چشم عزیز دلم اگر لایق باشم 

اسمت بگو رفتم حرم ویژه برات دعا میکنم جلوی ضریح

میگم یه نگاه به دل ابجی مام بنداز🥲

۲ نفر اینجا ازم خواستم برم حرم دعا کنم براشون یکی به خاطر معاملش یکی میخواست مصاحبه قبول شه هردو کارشون درست شد انشالله مشکل توهم حل بشه ابجی

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
2740

منم همین حسو دارم💔

برا منم دعا کنید لطفا):

تا به اینجا که رسیده ام ، صدبار زمین خورده و هزار بار بلند شده ام ، از بلندترین قله های زندگی افتاده ام ، دوام آورده و ادامه داده ام ... چه دیوارها که فرو نریخته و چه پل ها که خراب نکرده ام ... برای من حالتِ بدتری وجود ندارد !می بوسم دست آدم هایی را که وارد زندگی ام شدند تا به لطفِ ضربه هایی که به پیکره ی اعتمادم زدند مرا پخته و آب دیده کنند .که ماندند تا به من ثابت کنند ؛ جایِ احساس ، یک گوشه ی دنج و دست نیافتنی است نه در معرضِ دیدِ آدم ها !و جواب هر سلامی را نباید داد ،و حرمتِ هیچ وداعی را نباید شکست !و به هر نگاه و کلام شیرینی نباید دل بست !جایی که من ایستاده ام ، حالتِ بدتری وجود ندارد !برایم فرقی نمی کند !دارم در کمالِ بی خیالی و آرامش ، زندگی ام را می کنم ...🍃
چشم عزیز دلم اگر لایق باشم  اسمت بگو رفتم حرم ویژه برات دعا میکنم جلوی ضریح میگم یه نگاه به د ...

عزیزم رفتی حرم برای منم خیلی دعا کن بگو همون که شب احیا،روز تولدش اومد حرم و ازت کادو تولد خواست ،هنوز منتظر کادو تولدشه و...

«اللهم عجل لولیک الفرج»

سلام و احترام

دوبار نامزدین بهم خورده یقینا دلیل داره

اگر ایراد و مشکل از خودت و رفتار برخورد خودته اصلاحش کن تا دو بار نشه سه بار

اما اگر تو خوبی و مشکل از طرف مقابله اینم از خودته که آدم مناسبی رو انتخاب نمیکنی

و تا وقتی این دوتا رو اصلاح نکنی ازدواج هم بکنی باز اذیت میشی.

حتما معیارهای درست انتخاب همسر مناسب خودتو یاد بگیر تا درست انتخاب کنی.

و الا صرفا با دعای من یا دیگران اتفاق مثبتی نمیفته.

یه دلیل دیگه هم می‌تونه باشه که نمیشه توضیح داد آن شا الله اون دلیل نباشه.

ولی آن شا الله زودتر با یک پسر باب دلت ازدواج می‌کنی رو انتخابات دقت کن

سلام این افکار ماست که ما را غرق میکندو الا زندگی عمق زیادی نداردپس مراقب خودمون باشیم
امکانش هست واسه منم دعا کنید لطفا

اتفاقا دیشب حرم بودم جاتون خالی اگه زنده بودم انشالله اینسری رفتم حتما نائب الزیاره تونم 

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
2706