2737
2734
عنوان

دوستان لطفا تشریف بیارین.

267 بازدید | 29 پست
سلام و روز همه بخیر و شادی دخترم دیروز واکسن 4 ماهگیشو زده و و منم بنا بر دستور مسئول مربوطه برای اینکه تب نکنه بهش استامینوفن دادم هر 4 ساعت. منتها دیشب هر کاری کرددم دیگه قطرشو نخورد ..شدیدا مقاومت کرد و بالا می آورد هر چی که خورده... برای همین ندادم بهش.الانم تب داره و واقعا نمیدونم برای پایین آوردن تبش چه کار کنم. شنیدم دستمال رو بذارم تو فریزر و روی بدنش بذارم و بازم شنیدم که نباید با دستمال خیس اونو پاشویه کرد چون سبب تشنجش میشه... میشه راهنمایی بفرمایین؟
عزیزای نی نی سایته من ...یک صلوات برای رزق و روزیه من بفرستین.ممنون میشم
من تجربه ای ندارم رویا جون بیمارستان نمی بریش؟
به استفاده از برچسب های تبعیض جنسیتی ( ترشیده .متعلقه.داف . پیر دختر . منزل . ضعیفه . پسرزا . دست خورده . مطلقه .مردیه واسه خودش . خواب زن چپه و ... ) پایان دهیم تا جنس دوم حساب نشویم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مامانم همیشه باشویم می کرد و دستمال خیس می ذاشت رو شکمم
به استفاده از برچسب های تبعیض جنسیتی ( ترشیده .متعلقه.داف . پیر دختر . منزل . ضعیفه . پسرزا . دست خورده . مطلقه .مردیه واسه خودش . خواب زن چپه و ... ) پایان دهیم تا جنس دوم حساب نشویم.
2731
امید وارم خوب بشه.به نظره منم ببریش بهتره
با سلام اصلا دکتر نبرید فوقش ببرید دوباره استامینوفن و دیفن هیدرامین میدن این طبیعی هست من ی برادر 5 ماهه دارم اون هم همینطوره شما استامینوفن رو بدین بهش کم کم و یکم بعدتر دیفن هیدارمین
وقتی خدا را دارم بی نیاز از هر کسی هستم
نیلو جان مرسی که اومدی بی اغراق میگم که از دیشب حتی یه قطره استامینوفن رو هم بهش میدادم یا کل شیری که خورده بود رو پس میداد یا تو دهنش نگه میداشت و بعد میریخت بیرون... این دختر مقاومت میکنه .
2740
دستمال خیس عیبی نداره ولی اصلانباید. توفریزر بذاری آب باید ولرم باشه کم کم خنک کنه
چشم های تو به من میبخشد،شور عشق و مستی وتو چون مصرع شعری زیبا،سطر برجسته ای از زندگی من هستی
شیاف استامینوفن؟آره آره همینه....همینکارو میکنم.اینو دیگه پس نمیزنه مطمئناً ضرر نداره؟اذیت نمیشه؟ مامان رادین ممنونم جانم.
الهام جان عزیزم ممنونم که اومدی.شیاف رو امتحان میکنم ان شالله جواب میده.در غیر این صورت حتما میبرمش چشم مامان رادین شیاف مخصوص بچه های این سن هست؟4 ماهه ها؟