2733
2734

سلام دوستان من آزاده هستم.قبلا هم این ختم رو با دوستان انجام دادیم و خیلیا ازجمله خودم ازش حاجت گرفتیم.
این آدرس تاپیکش
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1098171&T=%D8%AE%D8%AA%D9%85_%D8%B3%D9%88%D8%B1%D9%87_%D9%86%DB%8C%D8%AA_%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1_%D8%B4%D8%AF%D9%86_%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B8%D8%B1%D8%A7%D9%86_&PageNumber=1
اگه خدا بخواد میخواهیم ختم رو دوباره شروع کنیم به این صورت که هر روز به نیت مادر شدن همه ی اعضای گروه و مخصوصا کسی که تو لیست نوبتشه می خونیم و ثوابش رو تقدیم میکنیم به 14 معصوم علیهم السلام.

ان شاالله به برکت و معجزه قرآن تو این تاپیک کلی مامان جون داشته باشیم.

فقط توجه  داشته باشید که: 

هرگز ،حتی اگه بعد از یکبار ختم حاجت نگرفتید ناامید نشید ضمنا اگه در حال درمان هستید حتما ادامه اش بدید

از اونجایی که سر زدن به نی نی سایت گاهی برام سخته میخوام یه گروه ت ل گ را م برای پیگیری تشکیل بدم پس بیزحمت شماره تون رو خصوصی برام بفرستید یا ایمیل بدید

لیست ختم سوره یس به نیت مادر شد تک تک منتظران

1.1خرداد ماه به نیت مادر شدن(رویا)به زودی زود و داشتن فرزندی سالم و صالح ان شاالله 2.2خرداد ماه به نیت مادر شدن(مامان سیدعلی جووووون)به زودی زود و داشتن فرزندی سالم و صالح ان شاالله 3.3خرداد ماه به نیت مادر شدن(سمیه)به زودی زود و داشتن فرزندی سالم و صالح ان شاالله 4.4خرداد ماه به نیت مادر شدن(مینا)به زودی زود و داشتن فرزندی سالم و صالح ان شاالله 5.5 خرداد ماه به نیت مادر شدن(معجزه)به زودی زود و داشتن فرزندی سالم و صالح ان شاالله 6.6خرداد ماه به نیت مادر شدن(small angel)به زودی زود و داشتن فرزندی سالم و صالح ان شاالله 7.7خرداد ماه به نیت مادر شدن(بارانا66)به زودی زود و داشتن فرزندی سالم و صالح ان شاالله 8.8خرداد ماهبه نیت مادر شدن(*ساحل*)به زودی زود و داشتن فرزندی سالم و صالح ان شاالله 9.9خرداد ماهبه نیت مادر شدن(فاطمه)به زودی زود و داشتن فرزندی سالم و صالح ان شاالله 10.10خرداد ماه به نیت مادر شدن(لیلا)به زودی زود و داشتن فرزندی سالم و صالح ان شاالله 11.11خرداد ماه به نیت مادر شدن(مریم گلی)به زودی زود و داشتن فرزندی سالم و صالح ان شاالله 12.12خرداد ماه به نیت مادر شدن(نی نی گل)به زودی زود و داشتن فرزندی سالم و صالح ان شاالله 13.13خرداد ماه به نیت مادر شدن(حلما)به زودی زود و داشتن فرزندی سالم و صالح ان شاالله 14.14خرداد ماه به نیت مادر شدن( ASAL )به زودی زود و داشتن فرزندی سالم و صالح ان شاالله 15.15خرداد ماه به نیت مادر شدن( آینووووش)به زودی زود و داشتن فرزندی سالم و صالح ان شاالله 16.16خرداد ماه به نیت مادر شدن(آنا)به زودی زود و داشتن فرزندی سالم و صالح ان شاالله 17.17خرداد ماه به نیت مادر شدن(sadaf)به زودی زود و داشتن فرزندی سالم و صالح ان شاالله 18.118خرداد ماه به نیت مادر شدن(کوچولو)به زودی زود و داشتن فرزندی سالم و صالح ان شاالله 19.19خرداد ماه به نیت مادر شدن(hooriye69)به زودی زود و داشتن فرزندی سالم و صالح ان شاالله 20.20خرداد ماه به نیت (شقایق66)به لطف خدا مامان شد. .میخونیم به نیت سلامتی نی نیش و بارداری و زایمان راحتش 21.21خرداد ماه به نیت مادر شدن(صدیقه)به زودی زود و داشتن فرزندی سالم و صالح ان شاالله 22.22خرداد ماه به نیت مادر شدن(بهار)به زودی زود و داشتن فرزندی سالم و صالح ان شاالله 23.23خرداد ماه به نیت مادر شدن(الهام)به زودی زود و داشتن فرزندی سالم و صالح ان شاالله 24.24خرداد ماه به نیت مادر شدن(goli)به زودی زود و داشتن فرزندی سالم و صالح ان شاالله 25.25خرداد ماه به نیت مادر شدن(ارغوان)به زودی زود و داشتن فرزندی سالم و صالحو دختر ان شاالله 26.26خرداد ماه به نیت مادر شدن(مهربون)به لطف خدا مامان شد. 27.27خرداد ماه به نیت مادر شدن(maman topol)به زودی زود و داشتن فرزندی سالم و صالح ان شاالله 28.28خرداد ماهبه نیت مادر شدن(مهدیه)به زودی زود و داشتن فرزندی سالم و صالح و دختر ان شاالله 29.29خرداد ماه به نیت مادر شدن(elielequent)به زودی زود و داشتن فرزندی سالم و صالح ان شاالله 30.30خرداد ماهبه نیت مادر شدن(المیرا)به زودی زود و داشتن فرزندی سالم و صالح ان شاالله 31.31خرداد ماه به نیت مادر شدن(barani)به زودی زود و داشتن فرزندی سالم و صالح ان شاالله 1.32تیر ماه به نیت مادر شدن(حدیث)به زودی زود و داشتن فرزندی سالم و صالح و پسر و خوشگل ان شاالله 2.33تیر ماه به نیت مادر شدن(رز)به لطف خدا مامان شد. 3.34تیر ماه به نیت مادر شدن(امیدوار)به زودی زود و داشتن فرزندی سالم و صالح ان شاالله 4.35تیر ماه به نیت مادر شدن(Nasrin**)به زودی زود و داشتن فرزندی سالم و صالح ان شاالله 5.36تیر ماه به نیت مادر شدن(محدثه)به زودی زود و داشتن فرزندی سالم و صالح ان شاالله 6.37تیر ماه به نیت مادر شدن(مامان آروشا)به زودی زود و داشتن فرزندی سالم و صالح ان شاالله 7.38تیر ماه به نیت مادر شدن(گل محبوبه شب)به زودی زود و داشتن فرزندی سالم و صالح ان شاالله 8.39 به نیت مادر شدن(Marzi)به زودی زود و داشتن فرزندی سالم و صالح ان شاالله 9.40به نیت مادر شدن(وانیا جون)به زودی زود و داشتن فرزندی سالم و صالح ان شاالله
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجَّّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ

با لطف و عنایت خدا ان شاالله ختم رو از شنبه 1 خردادماه شروع می کنیم به این صورت که هر روز به نیت مادر شدن همه ی اعضای گروه و مخصوصا کسی که تو لیست نوبتشه می خونیم و ثوابش رو تقدیم میکنیم به 14 معصوم علیهم السلام

https://t elegram.me/joinchat/BooKAAh72ZJRGBMUzRhNuA

لینک گروه

فاصله بعد از tبردارید

اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجَّّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
منم هستم میخوام بعد ماه رمضون اقدام کنم به بارداری
من به خدای خودم ایمان دارم.خداجونم ممنون که میخوای به من وهمسری امسال یه نی نی سالم بدی. خدایا حاجت همه بندگانتو برآورده کن . عاشقتم خداجووووووونم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رویا جان ان شاالله که زود مامان بشی.فقط زود به زود سر بزن تا تاریخ شروع رو بدونی.
2728
منم هستم اسمم سمیه هست

خدایا امیدی جز تو ندارم، بارها دستم را گرفتی و از ناامیدی بیرونم کشیدی، هربار صدات زدم پاسخ گرفتم، این امتحان سخت تو را هم با صبر پشت سر میذارم، میدونم که بهترین را برای من میخوای

2738
small angel جان ان شاالله که حاجت روا بشی گلم.اشکال نداره شما هر روز اینجا سر بزن تا از تاریخ شروع ختم با خبر بشی.من هر روز بروز رسانی میکنم
باشه عزیزم
2706