2733
2734
عنوان

ختم سوره یس به نیت مادر شدن تک تک منتظران

| مشاهده متن کامل بحث + 39 بازدید | 158 پست
22.22خرداد ماه به نیت مادر شدن(بهار)به زودی زود و داشتن فرزندی سالم و صالح ان شاالله
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجَّّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ان شاالله عزیزم
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجَّّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
دوستای گلم ان شاالله ختمتون قبول باشه و همین روزا حاجتتون رو میگیرید من دلم روشنه.فقط نا امید نباشید و توکلتون به خدا باشه و اطمینان داشته باشید که خدا خودش تو بهترین وقت خواسته تو رو میده