2737
2734
مشکل نه از دندونه نه هیچی همیشه دهنم بوی بدی میده راحل دارین...روم نمیشه با کسی حرف بزنم به خصوص صبح زود
سید علی من 25 اردیبهشت 93 همه زندگی من شد...همه ی امید من...خدایا خودت نگه دارش باش.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مهدیس جان ممکنه معده ات باکتریایی شده باشه چون در این صورت دهان بوی بدی میگیره مخصوصا اول صب حتما پیش یه دکتر گوارش برو یه سری تست ها میگیره و میزان باکتری های معده ات رو مشخص می کنه
2740
من یه مدت داشتم دوران دانشجویی خیلی دهنم بوی بد می داد.
مسواک می زدم همون موقع خوب بود دو دیقه بعد بوی بدش می زد بالا دوباره!
بعدا فهمیدم به خاطر خلطهایی بود که پشت گلوم جمع می شدند.
خود به خود هم با بالاتر رفتن سنم برطرف شد. خیلی هم آزار دهنده است بهت حق می دم به پزشک گوش و حلق و بینی مراجعه کن شاید به خاطر خلطهای پشت حلقت باشه.
نه مسواک نه دهانشویه نه چیزی خوردن مشکل رو حل میکه همه روامتحان کردم...برم دکتر گوارش به نظرتون؟
سید علی من 25 اردیبهشت 93 همه زندگی من شد...همه ی امید من...خدایا خودت نگه دارش باش.
پس کدو دکتر برم؟گوارش؟گوش و حلق و بینی>؟به خدا خیلی سخته که مدام دهنت بو بده نتونی با کسی حرف بزنی مخصوصا ما که متاهل هستیم واقعا سخته
مهدیس جان عزیزم پدر منم چند سال قبل همین مشکلو داشت و خیلی اذیت می شد یه بار رفت یه دندونپزشک اون بهش گفت که مشکل از باکتری های معده اته و حتمن به یه دکتر گوارش سر بزن، باور نمیکنی بابام یه سری تست داد و مشخص شد که میزان باکتری های معده اش از حد استاندارد بالاتره و با دو دوره دارو خوب خوب شد
2706