2737
2739

ی چندبار پادکستشو گوش دادم ارتباط برقرار نکردم باش

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کجا گوش کردی؟

تلگرام

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
کدام دوره؟ چقد گرفتی؟ خوبه؟ بعضیا میگن ویس میزاره تو کانال میشه رایگان دانلود کرد درسته؟

من فقط طلسم های روانی رو ندارم... یادم نیست دقیقا چون اوایل ۱۴۰۰ خریدم دونه دونه... ویسای تو کانالشم خوبه ولی هیچ وقت به پای دوره هاش نمیرسه

2738
راضی هستین؟ منم میخکوام بخرم کلی پولشو ندارم

اره خیلی خیلی راضی بودم الان چند وقته دیگه مث قبل رو دوره ها کار نکردم.. ولی اون وقتا هم حالم عالی بود هم هرچی اراده میکردم به دست می اوردم به خدا نزدیکتر بودم.... خیلی تنبلی میکنم ابن روزا... ببین درس زندگی بهت میده چیزایی که باید از بچگی یادمون میدادن و ندادن 

همه رو نخر به نظر من شاید حجم زیادش باعث شه سردرگم بشی.. یواش یواش برو جلو . اول همه جذابیت درون رو بخر و بعدش جزیره گنج این دوتا کل زندگیتو عوض میکنه..همینام تاثیری که باید بزاره رو میزاره

همه رو نخر به نظر من شاید حجم زیادش باعث شه سردرگم بشی.. یواش یواش برو جلو . اول همه جذابیت درون رو ...

ممنون از حرفتون میخوام‌چالش چهار ماهه بخرم چون به پشتیبانی دایرکت دادم‌گف با این شرایطتتون چالش چهار ماهه براتون مناسبه

بیشتر اموزش‌های دوره‌ درمورد چی هس؟

ببخش دیر جواب دادم در مورد همه جوانب زندگی.. رفتارت سبک زندگیت. اعتماد به نفس عزت نفس.. اینکه چطور با خدا و جهان هستی رابطه برقرار کنی چطور برای خواسته هات تلاش کنی‌.. ریشه مشکلاتو توی بچگی و رفتار خانوادت پیدا کنی حلشون کنی‌.. ناخودآگاهت رو اصلاح کنی... چطور شکرگزار باشی.. چطور به خودت احترام بزاری و ....

ببخش دیر جواب دادم در مورد همه جوانب زندگی.. رفتارت سبک زندگیت. اعتماد به نفس عزت نفس.. اینکه چطور ب ...

ممنون از جواب دادنتون🧡..فقط یه سوال مشاور یا روانشناس خوب سراغ دارین؟ غیرحضوری باشه..

2706