2737
2734
عنوان

مامانا توروخدا کمکم کنین.......

272 بازدید | 9 پست
دخترم ۱۸ ماهشه از دیشب تب شدید داره که با دارو کنترلش میکنیم ، وقتی خواب میبره همش از خواب میپره... این تشنجه؟؟
دختر باس قرتی باشه..... با هر آهنگی زرتی پاشه [smiley]s/sm_04.gif[/smiley]
دکترش میگفت گوشش کمی التهاب داره و سینش هم یکمی ملتهبه... اما به نظر من تبش خیلی بالاست واسه همچین مشکلی...
دختر باس قرتی باشه..... با هر آهنگی زرتی پاشه [smiley]s/sm_04.gif[/smiley]
شلغم درست کن فک کنم خوب باشه.من بچه داری بلد نیستم
 (یازده سال درانتظارتوام دخترگلم پسرخوشگلم )😘😍آه ازدستت نی نی سایت ۳ساله هی میخام وارد آکانتم بشم نمیشه اخطارمیده.ولی مرسی که شد بالاخره😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
پاشویه کن تا تشنج نکنه پسر من همینطور شده بود
وإِن یَکادُ الّذینَ کَفَروا لَیُزلِقونَکَ بِأَبصارِهِم لَمّا سَمِعُوا الذِّکرَ و یَقولونَ إِنَّهُ لَمَجنونٌ * و مَا هُوَ إِلاّ ذِکرٌ لِلعالَمین / خدایاپسرم به تو میسپارم
نه تشنج که نیست بیماره نا ارومه حتما خدا نکنه تشنج باشه تبش رو چک کن تا سی نه درجه داروی معمولش بو بده اگه بالا رفت روی شکمش رونهاش و زیر بقلش پارچه با اب ولرم شستی بذار باز اگه خدا نکرده بالا بود تو حموم از شونهاش پایین اب ولرم بگیر ولرم نه سرد که بچه براش اصلا خوب نیست شبم نخواب
پسر گلم