2733
2734
سلام خانم های عزیز روغن زیتون درجه1 با تضمین صددرصد خالص بودن در بطری های 1 لیتری با عطر و طعم مطبوع برای فروش دارم.قیمت هر لیتر 33000تومان.به مغازه ها هم به همین قیمت میفروشیم که بین 38 تا 40 تومان فروخته میشه. شماره تماس: 09128143698
چه بگویم ای دل؟من که دیوانه لبخند جنون آسایم،من که در عمق وجود آتش پنهانم،چه بگویم؟من گرفتار نگاه یارم.
با توجه به کیفیت پائین روغن زیتونهای وارداتی و تهیه آنها از تفاله زیتون که اکثرا از کشورهای ترکیه و ایتالیا وارد میشود، توصیه میششود که از روغن زیتونهای اصل داخلی استفاده شود. بهترین راه تشخیص روغن زیتون اصل از تقلبی: هنگام استشمام روغن باید بوی زیتون احساس شود که گاهی این بو همراه با بوی سیب و سبزی همراه است که این بو بیانگر کیفیت قابل قبول روغن زیتون است.همچنین روغن زیتون اصل در یخچال دچار یخ زدگی نمی شود و تنها کمی خود را میگیرد که چند دقیقه بعد از خروج از یخچال مجددا به شکل اولیه خود باز می گردد.
چه بگویم ای دل؟من که دیوانه لبخند جنون آسایم،من که در عمق وجود آتش پنهانم،چه بگویم؟من گرفتار نگاه یارم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731