2737
2734
عنوان

شوهرم زن گرفته قایمکی😐😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2179 بازدید | 78 پست

منم با اون یکی گوشیم صداش ضبط کردم یجوری برخورد کردم ک خودم موندم چرا نه داد ن سروصدا مث دوتا آدم معمولی خیلی ب خودم گفتم چیزی نیس تو دختر قوی وقتی عکسای دونفرشون نشون داد…

عقد نامشو و خونه ای ک شوهرم براش اجاره کرده بود و با کلی وسایل 

این خانم از شوهر اولش طلاق گرفته اومده تو زندگی این شوهر من خیلی مرد موجه و خوبی بود هیچکس باورش نمیشه همچین کاری کرده تو این جامعه به هیچکس نمیشه اعتماد کرد وقتی اینارو دیدم ارزشش اونقد اومد پایین ک حتی ناراحتم نشدم گفتم زمین گرد پارسال سر همین خانم چ بالاهایی سرم آورد با خانوادش ک تو ب پرسمون تهمت می‌زنی 

منم فعلا ب شوهرم نگفتم چ خبره عادی رفتار می‌کنم ک دست خالی ازین زندگی نرم بیرون حرصم باید خالی شه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
از اونجا که پستی نداری و عنوان جنجالی زدی یکم غیر قابل باوره 🤦‍♀️

چه ربطی داره من ۶ ماه پیش ۲ تا کاربری دیگه ایجاد کردم ( برای روز مبادا ) و پست نداشتم تازه دیروز تاپیک اولمو زدم 

منم با اون یکی گوشیم صداش ضبط کردم یجوری برخورد کردم ک خودم موندم چرا نه داد ن سروصدا مث دوتا آدم مع ...

خب خیالم راحت شد داستانت سرکاریه من نمیدونم این چه مرضی هست دارید خب حداقل در غالب رمان بگو واسه پر بازدیدی میکشید خودتون رو 

درخواست دوستی رد میکنم 
اگه سرکاریه ک واقعا باید بگم آفرین ب هوش خیال پردازی و داستان سرایش....من یکساعت دارم فکر میکنم ناها ...

اونقد بیکار نیستم بیام نی نی سایت شر بگم همینم بعد کی اومدم 

بشینه رو زمبن شما پاتو خم کن از ناحیه زانو بکن تو دهنش

کاربری دست دو نفره🙂درخواست دوستی ندید🙏❌آقا ریپلایی نکنه که من گزارش میزنم.تمام❌میشه با دل مهربونت برای موفق شدنمون صلوات بفرستی؟💖
2738

شما که قدیمی هستد باید بدونید اینجا تاپیک جنجالی تازه وارد رو باور نمیکنن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

الهی عزیزم خداکمکت کنه خب اون زنه به شوهرت میگه 

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
تقلب کن از رو دست من .خورش قیمه درست کن😁😁

الان که دیگه قیمه اماده نمیشه  واسه ناهار 

یه تقلب واسه شب برسون 

عضو گروه بامداد خمار💎💎💎وزن اولیه ۶۷💎💎💎قد ۱۶۷💎💎💎وزن هدف۵۷
خب خیالم راحت شد داستانت سرکاریه من نمیدونم این چه مرضی هست دارید خب حداقل در غالب رمان بگو واسه پر ...

آدمایی مث شماها به هم دیگه رحم ندارن دیگ از مردا نباید توقع داشت  که چی بشه دروغ بگم مریضم؟

کافر همه را ب کیش خود پندارد

از ماست ک برماست

2706