2733
2734

🙏🙏🙏🙏🦶ملتمسانه اگه کسی میشناسید خوب بوده معرفی کنید

تا بتونم کمک میکنم و ازش خسته نمیشم چون بهم انرژی میده

جیکار میکنه؟این همراه

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فرقی نمیکنه 

دکتر خزایی .....مطبش شهید چراغچی 4 هست...برو اونجا.....

ایشون ماما همراه معرفی میکنه....برا من معرفی کرد.... از مامایی که معرفی کرده بود خیلی برام تعریف کرد....ولی من تا بستری شدم بعد از نیم ساعت زایمان کردم....و ماما دیر رسید...گویا بیمارستان دیگه بوده....تا اومده بود من زایمان کرده بودم

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من
فرقی نمیکنه 

خب بیمارستان 17 شهیرور  میری؟؟؟؟یا بیمارستان خصوصی؟....

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من
2738
خب بیمارستان 17 شهیرور  میری؟؟؟؟یا بیمارستان خصوصی؟....

شاید ارتش شاید امام رضا شاید خصوصی..حالا شما معرفی کنید ماما ها اکثر بیمارستانا میرن

تا بتونم کمک میکنم و ازش خسته نمیشم چون بهم انرژی میده