2733
2734
من یه مشکل دارم،خیلی احساس تنهایی می کنم هیچ دوستی ندارم که باهاش درد دل کنم چون زود ازدواج کردم،کم کم دغدغه هامون فرق می کرد و این تغاوت باعث شد با دوستان دانشگاهم قطع رابطه کنم یعد هم که بچه دار شدم یه پسر ۲ سال و نیمه دارم تنها سر گرمیم هم بازی با پسرم و کتاب خوندنه و البته اینترنت خونمون هم غرب تهرانه دلم یه دوست می خواهد خب
پسر منم متولد رمستون91هست،مامان نرگس
خداوندا بهشت را آنچنان که به مادرم وعده دادی، به پدرم نیز هدیه کن، پدرم فرشته زندگیم بود که به سویت پر کشید لطف کنید وبرای سلامتی مامانم و شادی روح بابای مهربونم صلوات بفرستید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من از صبح تا عصر با پسرم سرو کله میزنم، عصرا هم تو آشپزخونه ام غذا درست میکنم، با یکی از همسایه هامون دوست شدم، گاهی وقتا همدیگه رو میبینیم و بچه هامون رو میبریم بیرون
خداوندا بهشت را آنچنان که به مادرم وعده دادی، به پدرم نیز هدیه کن، پدرم فرشته زندگیم بود که به سویت پر کشید لطف کنید وبرای سلامتی مامانم و شادی روح بابای مهربونم صلوات بفرستید
خیلی خوبه من پسرم کمی از بچه ها میترسه برا همین دنبال کسب بودم که بچه هم سن و سال پسرم داشته باشه چند بار بچه ها چنگش کشیدن می ترسه می خوام اجتماعی بشه،اما خب فعلا که کسی رو ندارم
کسی اطرافتون نیست!؟ میتونی بذاریش مهد، خودتم بری هر کلاسی که دوست داری، یا درست رو ادامه بدی
2740