2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

برای هر مردی فرق میکنه ولی معمولا زیاد توجه میکنن

احترام میذارن

هرکاری میکنن برای خوشحالیت

💥دانشجوی روانشناسی هستم، خوشحال میشم کمکی کنم... 💥دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید...
2740
برای هر مردی فرق میکنه ولی معمولا زیاد توجه میکنن احترام میذارن هرکاری میکنن برای خوشحالیت

خوشبحالتون من عاشق رشته شمام🥺

ماییم و موج سودآ شب تا به روز تنها خواهی بیا ببخشا خواهی برو جفا کن:)

سردرد سرگیجه و تهوع😂😂😂

الهی شمع بشی، پروانه شم، دورت بگردم/ بعدش فوتت کنم، خاموش بشی، هرهر بخندم/ الهی چوب بشی، پشمک بشم، دورت بگردم/ بعدش منو بخورن، تو لخت بشی، هرهر بخندم😄

بدون اینک بگی توجه میکنه بهت اذیتت نمیکنه فقط چشاش تورو میبینه از دخترا یا زنای دیگ تعریف نمیکنه تخریبت نمیکنه ارومت میکنه در کل براش مهمی و سعی میکنه اب تو دلت تکون نخوره گاهی با حرفاش گاهی با رفتار اما بیشتر وقتا با رفتارشون نشون میدن 

البته نکته مهم اینه ممکنه یکی زیاد قربون صدقت بره ولی تنها اپشنش باشه ک این عشق نی هوسه عشق اونیه ک بالا گفتم 

2706