2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دکتر ابولفضلی.بیمارستان مهرگان خیابا ن ولیعصرزنگ بزن شماره مطبش رو بگیر.سید خندانه. واقعا کارش محشره .منم با توجه به یک تجربه شخصی همیشه دعاش میکنم. واقعا اثری از بیماری دیگه نیست . مورد ما افسردگی شدید رو بعد از ویزیت گفت چند روزی بیمارستان مهرگان بستری بشه.البته فکر بدی نکن چون مریضها طبقه بندی هستند و مواردی که خیلی وخیم هستند و سرو صدا میکنند رو یک طبقه مجزا از باقی بیمار ها بستری میکنند.این مورد ما رو یک بخش خیلی آروم با مریض های خیلی آروم و با مشکل مشابه چند روز بستری کردند و الحق که بعد از مرخصی تا الان بعد 8 سال دیگه الان اثری از حالت های قبلی دیگه برنگشته.فقط سالی یکی دوبار میره برای چکاب و حالت مشاوره با خود دکتر.مثل یک مشاور بدون پول مشاوره به حرفای مریضا گوش میده.ازت خواهش میکنم خواهرانه حتما پدرت رو پیش این دکتر ببر .ایشالا مشکلت حل بشه تو هم منو دعا کن.
تو را من چشم در راهم......
2740