2737
2734
من کلا خیلی جوش نمیزنم ولی یه مدت کرم پودری که استفاده میکردم باعث جوش شد برام از ژل ضدجوش سینره استفاده کردم و خیلی عالی بود خیلی راضی بودم ازش اگر با مارک ایرانی مشکل داری ژل ضدجوش اگزوویانس هم خیلی عالیه و تعریف شنیدم ازش منتها خودم استفاده نکردم تا حالا
از چه دلتنگ شدی ، دلخوشیها کم نیست . . .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سرگلجون من جوشهای زیر پوستی دارم که بعضی هاون سر سیاه هستند هرچی دکتر رفتم درست نشد که نشد الان سرخود دارم قص راکوتان میخورم خیلی بهتر شده فقط عیبش اینه که راکوتان مثل یه لایه بردار عمل میکنه و جوشهای زیر پوستی رو میاره رو و آبسه شدید میشه که اونم که دیروز داروخانه بودم یه کرم از محصولات بایودرما بهم داد به اسم سبیوم ای آی که ضد جوش قوی هست و گفت با گوش پا کن روی جوشها بزنم هرشب و از دیشب استفاده کردم جوشهایی که در حالت آبسه بودند خوابیدند و یه کم میسوزونه جوش رو
خداوند چو بندد دری ز رحمت گشاید در دیگری
مرسی نوشین جون ولیا جون
ژل سینره هیچ تاثیری واسم نداشت نه بهتر میشه جوشام نه بدتر
ژل ضدجوش اگزوویانس رو امتحان نکردم
ژل زنیاک هم تاثیری نداشت
شما کدومشو میزذی لیا
2740
سرگل جون من خودم مارک رکسول رو گرفتم ، به صورت ژل نیست ، شبیه یه کرم مایع می مونه واقعاً عالی بود (آمریکایی هستش)
عشق فقط یک کلام ،،،، مهدی (ع) .... می شه برای حل مشکلم فقط یه صلوات بفرستی ! خیلی محتاج دعاتونم ...
من هر چی مصرف کردم جواب نداد
به مدت 6ماه راکوتان خوردم که الان 2ماهه دوره اش تموم شده و دیگه از جوش ها خبری نیست
برای شادمانی و تندرستی و عشق پایداری که خداوند نصیبم کرده از او بسیار سپاسگزارم.

کرم برای درمان جوش صورت با عصاره چای سبز.

کرم چای سبز د جوش و درمان جوش پوست صورت.

کرم برطرف کننده جوش صورت کاملا گیاهی.

کرم ضد جوش گیاهی چای سبز را از بیوتی اسکین بخواهید.

ژل ضد جوش صورت با عصاره چای سبز سی میل.

عصاره چای سبز یک عامل طبیعی ضد باکتری است که با نفوذ به

عمق پوست، کمک به درمان جوش و آکنه می کند. ایده آل برای جوش های

سرسفید، جوش های سرسیاه، انواع جوش و آکنه. در صورت بروز حساسیت

استفاده از محصول قطع شود. به هیچ وجه به دور چشم استفاده نشود.

ژل چای سبز از جوش و جوش های قرمز جلوگیری می کند

09125253709

http://beautyskin.ir/کرم-ضد-جوش-چای-سبز/#more-4701

فروشگاه اینترنتی بیوتی اسکین
2706