2733
2734

لطفا سرتون تو زندگی خودتون باشه 

والا یه عده اینجان وقتی میفهمن طرف از دوتا بیشتر بچه داره میخوان شرحه شرحه شن تو چیکاره ای 

قبلا رو دوتا مانور میدادن حالا میگن همون یدونه هم نیارین 

واقعا به تو ربطی نداره دوست عزیز

کاربری دست سه مغزه🧠🧠🧠و یه قلب🫀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

اگه کسی وضع مالیش خوبه اصلا ۵ تا بیاره ایرادش چیه جای ما رو تنگ نمیکنه که

اما کسی که وضع مالیش بده لطفا ۶ تا ۶ تا نیاره تا بچه هایی با مشکل های روانی و ضعف ها و چاله چوله و هزار تا مشکل وارد جامعه نشن

ما افراد رو قضاوت میکنیم چون گناهانمون با گناه اونا متفاوته..                                                                        هر سوالی در حوزه زبان دارید اینجا ازم بپرسید🌱                               "En la búsqueda de la verdad"  

پس بعدشم نیاید تو سایت عمومی بنالید ک نداریم

فرزند زیاد ایرادی نداره ولی موقعی ک بتونی نیازاشو برطرف کنی نه اینکه هی بزایی و بچه رو عقده ای بار بیارین

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨

نه ربط داره 

فقر عامل فساده 

ولی کسی که داره خب به خودش مربوطه هرچندتا که میاره

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨

والا اگ شرایط مالی و اعصابشو دارن بیارن 

ولی اگ این دوتا رو ندارن چرا باید بچه دار شن ک بعدن 

ممکنن هم باعث عذاب خودشون بشه هم بقیه

فقط 33 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  میشه برای واقعی شدن تیکرم صلوات بفرستی؟                                               الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم🤍

کسی که پول نداره بچه زیاد میاره فقط مربوط به خودش نیست گند میزنه به جامعه 

آمار افسردگی رو میبره بالا 

امآر کژروی اجتماعی رو میبرن بالا 

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
2706