2737
2734

خیلی بده خیییییلی هر چی درد و مرض دارم تو نت میزنم نوشته pcod واای خدایا من چه کار کنم  درمان هم نداره 🤧🤧هر راهی رو رفتم فقط یه کم از عوارضش کم میشه 

گیاهی انواع قرص  حتی حجامت و طب سوزنی 

به جز اینا اگه راه حل دارین ممنون میشم بهم بگین 

یعنی کسی بوده که درمان شده باشه 

اين بيماري کیست تخمدان نیستا حتی ممکنه هیچ کیستی در تخمدان نباشه ولی اماان 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

برو پیج نیلوفر پی سی او ساپورت همینو انگلیسی بزن میاد،تمام هایلایتا و پستاشو بخون نت برداری کن و رعایت کن

نگاربودم⭕زندگی واقعی بعد نوشتن تاپیکا جور دیگه ای جریان داره، اینجا محل درد دل و همفکریه،مبنایی برای قضاوت نیست⭕ حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه✨ من و تو با خدا تو یک قایقیم...💝💍

منم تنبلی شدید داشتم ینی چهارماه شش ماه پریود نمیشدم باید آمپول میزدم تا بشم یا دارو بخورم هی 

این کارارو کردم که خدارو شکر بعد شش سال و بعد خوردن کلی قرص وجواب نگرفتن بلاخره حامله شدم 

والان یک ساله زایمان کردم خدارو شکر پریود میشم نیازی نیست آمپول بزنم یا قرص بخورم 

برات میفرستم ان شاالله شماهم جواب بگیری 👇👇👇👇

قرص ویتامین ای و ث بخور برا تخمک خیلی خوبه 

با قطره ویتاگنوس 

من تخمدانامو با روغن سیاهدونه و زیتون چرب میکردم و بادکش گرم هرتخمدان پنج دقیقه فقط میزاشتم 

تو پریودی هم چایی دارچین نبات وزنجبیل  میخوردم و  از روز سوم پریودی کاچی میخوردم توش مغزیجات و دارچین و زنجبیل و زعفرون  همه چی میزدم 

هر روز هم عرق کاسنی میخوردم ... 

بعد شش سال و بعد کلی قرص خوردن  حامله شدم به دکترم که استاد دانشگاهم هست  گفتم ازین قطره حامله شدم گفت نخیر 

ولی داروهایی که داده بود سه ماه  مصرف کردم نتیجه نداد قط کردم.. چون شهرستان بودم تخمدانم درد بدی داشت زنگ زدم گفت مصرف قرصو قط کن احتمال کیست شدن هست باید سنو بشی .....

بعدقط دارو ها یک ماه بعدش قطره رو شروع کردم شنیده بودم برا رفع کیست خوبه...  ینی من دارو هارو دو سه ماه نخوردم پس از دارو ها حامله نشدم ...

وقتی حامله شدم به همه فامیل گفتم و توی فامیلامم ده نفری ازین قطره حامله شدن ...

عرق کاسنی طب سنتی میگه اگه میخواین حامله بشین هر روز خانم ته استکان بخوره...

فقط من چرب کردن و بادکش کردن و خوردن قرص ای وث و عرق کاسنی ...از دوماه قبل شروع قطره ویتاگنوس انجام میدادم 

وقتی هم قطره رو شروع کردم ادامه دادم کارارو ... وانجام همه کارا باعث شد ...ماه اول خوردن قطره پریود شدم ماه دوم حامله شدم 

باران یعنی نقطه چین.......... تا خدا                                           خدایاشکرت بابت همه چیز♡                                              مهم نیست که چند بهار در کنار هم زندگی کنیم،مهم این است که یادمان باشد عمرمان کوتاه است . در پایان زندگی،خیلی از ما خواهیم گفت: کاش فقط چند لحظه بیشتر فرصت داشتیم تا خوب به هم نگاه کنیم !               دلم برای دوستای دوران مدرسه خیلی تنگ شده خیلی 😔          چقدر زود بزرگ شدیم کاش هنوزم شادی این بود که زنگ تفریح بخوره  توحیاط کنار دوستام بشینم یک دل سیر نگاهشون کنم  ... فاطمه ♡مرضیه♡مرجان♡ فهیمه♡الهام♡ مهری♡نمیدونم شماها منو یادتون هست یانه ولی من خیلی به یادتون هستم 💓🥺😭
منم تنبلی شدید داشتم ینی چهارماه شش ماه پریود نمیشدم باید آمپول میزدم تا بشم یا دارو بخورم هی  ...

من هم کم و بیش اینا رو انجام می‌دادم  بدون قرص و دکتر باردار شده بودم ولی سه ماهه سقط شد 😭😭علتش هم سندرم تخمدان پلی کیستیک 

2738
من هم کم و بیش اینا رو انجام می‌دادم  بدون قرص و دکتر باردار شده بودم ولی سه ماهه سقط شد 😭😭عل ...

عزیزم 😭😭

قطره ویتاگنوس امتحان کن شاید جواب داد برات 

من که تنبلیم خوب شده خداروشکر

باران یعنی نقطه چین.......... تا خدا                                           خدایاشکرت بابت همه چیز♡                                              مهم نیست که چند بهار در کنار هم زندگی کنیم،مهم این است که یادمان باشد عمرمان کوتاه است . در پایان زندگی،خیلی از ما خواهیم گفت: کاش فقط چند لحظه بیشتر فرصت داشتیم تا خوب به هم نگاه کنیم !               دلم برای دوستای دوران مدرسه خیلی تنگ شده خیلی 😔          چقدر زود بزرگ شدیم کاش هنوزم شادی این بود که زنگ تفریح بخوره  توحیاط کنار دوستام بشینم یک دل سیر نگاهشون کنم  ... فاطمه ♡مرضیه♡مرجان♡ فهیمه♡الهام♡ مهری♡نمیدونم شماها منو یادتون هست یانه ولی من خیلی به یادتون هستم 💓🥺😭
فقط چاقی نیست که خیییلی عوارص داره مثلا پوست گردنم سیاه و مخملی شده میگن به خاطر همینه. خیلی چیزها ک ...

موی زائد هم داری زیر چونه،دورناف،روی سینه

🍂🍁خیابان پاییز،کوچه آذر،پلاک۲۵🍂🍁
2706