2737
2739
سلام خانمهای گل میشه نظرتون رو بگید من هیچکدوم رو تا حالا نرفتم و نمیدونم قشم بهتره یا کیش...حالا که دارم هزینه میکنم دوست دارم بهترین رو انتخاب کنم ...ممنون میشم راهنمایی کنین.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من ۳ روزه از کیش برگشتم.هوا عالی بود.مغازه ها هم کلی حراج زده بودن.کلی خرید کردم با اینکه قصد خرید نداشتم.خیلی خوش گذشت.قشم ۵ ساله پیش خرداد رفتم الان نمیدونم چه طوریه.
ممنون خانمی راستش خرید رو که خیلیییی دوست دارم ولی از اونجایی که خیلی وقت سفر نداریم هم از لحاظ کاری هم از لحاظ اقتصادی برام مهمه که واقعا بهم خوش بگذره چون همه دوستان میگن قبل اقدام به بارداری حتما یکی دو تا سفر داشته باش که بعدا پشیمون میشی ...
2740
من که میگم برو کیش.چون بعد با یه بچه به هیچ تفریحی نمیرسی.من که بچه داشتم با یکی از دوستامون رفته بودیم بچه های همو میگرفتیم.چنگ شبانه هم نرفتیم بچه ها خوابشون میگرفت.اگه با تور ویژه بری خیلی مناسب در میاد.تنقلات ببر.خورد و خوراک هم جاهای مناسب هم هست.خرید هم که حراج زدن ولی نذار آخر اسفند
2706