2733
2739
بلد نیستم چکار کنم که راحت از شیر بگیرمش
شبا یه بار بیدار میشه شیر میخوره
عشقم بابای روناک!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین اگه قراره دیگه شیر ندی باید تصمیمت قاطع باشه. نه اینکه تا یکم گریه کرد دلت بسوزه. الان تو این سن دیگه نیازی به شیر شب ندارن

اگر عقایدتون با عقل و علم و تجربه جور درنمیاد اشکال از عقایدتون هست نه این موارد!!

2728
منم 10روزه دختر23ماهموازشیرگرفتم سختیش1هفته اوله دخترم روزا شاید10بارمیخورد شبا هم5بارتاصبح.به سینم قطره استامینفن زدم وخورد تلخ بود دیگه نخورد لاک قرمز زدم گفتم زخم شده
فقیرکسی هست که2تا النگو دستش باشه و2تا دندون خراب تودهنش
2740
اره منم یه عالمه خوراکی گرفته بودم هروقت سینه میخاست بهش1خوراکی جدید میدادم.من یک دفعه کلا قطع کردم اخه بچه ها توخواب میفهمن دارن سینه میخورن وروز بعدباز یادشون میاد
فقیرکسی هست که2تا النگو دستش باشه و2تا دندون خراب تودهنش
پسر من 19 ماهشه و یک ماهه که شیر شب رو با کمک مشاورش قطع کردیم ، به این صورت که قبل از هر چیز من و همسرم به قاطعیت رسیدیم
بعد با خودش صحبت کردیم و گفتیم تا الان چ.ن دندون نداشتی و نمیتونستی غذا بخوری و شبا گرسنه میشدی شبها شیر میخوردی اما حالا که بزرگ شدی دیگه شبا از وقتی که میخوابی تا وقتی که خورشید مهربون طلوع کنه شیر نمیخوری و مثالهایی براش زدم از حیوونهای مختلف که شبها میخوابن وبیدار نمیشن

و درکمال تعجب از اون شب دیگه پسرم برای شیر بیدار نشده
قبل از هرکاری باهاش صحبت کن فکر نکن نمیفهمه ، من به تجربه فهمیدم که پسر م همه صحبتهای منو میفهمه و به حرفام گوش میده
قصد سفر دارین؟ توی خونتون بنشینید و بلیطتونو انلاین تحویل بگیرین : www.halliair.com
به تدریج که شیر بچه را کم می‌کنید، میزان آب، مایعات، آبمیوه و حتی شیر پاستوریزه‌ای را که به او می‌دهید بیشتر کنید. اینها گزینه‌های خوبی هستند که با ذائقه کودک نیز جور درمی‌آید.

وقتی می‌خواهید شیر بچه را قطع کنید، اگر از شما شیر خواست به او بستنی، شیرهای طعم‌دار میوه‌ای، شیر کاکائوی رقیق یا حتی کیک و بیسکویت بدهید تا سیر شود و شیر مادرش را فراموش کند. تاکید می‌شود به‌هیچ‌وجه به او چیپس و پفک و تنقلات غیرمفید ندهید.

از حدود 18 ماهگی به بعد شروع کنید به قطع تدریجی شیر. وقتی شیر می‌خواهد یا موقع شیر خوردنش می‌شود، حواسش را پرت کنید، سرش را به اسباب‌بازی مورد علاقه‌اش گرم کرده و با او بازی کنید. حتی در سنین نزدیک به دو سال که بچه بیشتر می‌فهمد، می‌توانید با او حرف بزنید که مثلا فعلا این شیر رنگی خوشگل (از شیرهای میوه‌ای) را بخور، بعدا اگر سیر نشدی شیر مامان.

طی این دوره فقط شب‌ها به او شیر بدهید. بعد از مدت کمی خود بچه هم با این موضوع کنار می‌آید که شیر مادر را فقط شب‌ها بخواهد که همان هم بعدها با بازی کردن، قصه گفتن و سرگرم کردن بچه فراموش می‌شود

سلام خواهرای عزیز وقتی میخای بچه ات رو از سیر بگیری هیچ وقت نترسونش خیلی ها نوک سینه اش رو رنگ میکنن بعد بهش میگن زخم شده این کار تو روحیه بچه اسیب میزنه همیشه خاطره بد تو ذهنش میمونه منم دخترم 23 ماهو 2 هفتشه الان دوروزه از شیر گرفتمش اما به روش خودم بهش گفتم مامانی تو الان نباید دیگه شیر بخوری شیر خوردن زیاد دندونات خراب میشن فعلا که باهاش کنار امده ببینیم تا بعد. یک سوال شما بعد ازشیرگرفته کودک دردسینه رو چیکار کردین من سینم پرشیره و ورمم داره دردهم میکنه باید چیکار کنم؟؟ ممنون اگه جواب بدین

2706