2733
2739
عنوان

خیلی پشیمونم

452 بازدید | 8 پست

خودم خودمو بدبخت کردم. ی مرد بداخلاقو انتخاب کردم که ب نظرم مشکل روان داره ولی زیر بار درمان نمیره. هر وقت سر هر چی بحثمون بشه به خودم و خانوادم توهین میکنه تهمت میزنه اگه خانوادم بیان پیشم همش سرکوفت میزنه اومدن خوردن و رفتن در صورتیکه همیشه با خودشون خوراکی میارن و هر وقتم بریم اونجا جبران میکنن اوایل جوابشو نمیدادم ولی مث خودش رفتار میکنم همیشه دنبال درامد منه. من ب اون کمک خرج میدم ب جا اینکه اون به من پول بده. اگه پول بهش ندم بچه ها رو نگه نمیداره برم سرکار. دو بار میخواستیم جدا بشیم اما چون زود بچه دار شدم ب خاطر بچه هام نتونستم. شهر دور از خانوادمم. اصن نه وضع مالی خوبی داره نه اخلاق و رفتار مناسب.رابطمو با همه فامیل از بین برده. نه اهل پس اندازه. به شدت دهن بین و دهن لق و وابسته ب خانوادشه. خانوادشم درب و داغون از اعتیاد و بیکاری و انواع و اقسام خلاف. چن سال قبل با دروغ پولمو گرفت خونه ساخت بعدم تقدیم خانوادش کرد حالام شش ماهه پول بهش دادم بذاره بانک روش وام بگیره الان که وامش جور شده دیشب اینقد بهم توهین کرد تا پولمو ب زور پس بده بعدم گفت میخوام ماشین بخرم ب نام مادرم داد زد برو شام بیار که همسایه شنید خیال کرد غذا نداریم که اینطور داد میزنه برداشت ی بشقاب غذا اورد اینقد اشک ریختم که دوساعت پای گاز وایسادم غذا پختم..   خیلی پشیمونم که خودمو بدبخت کردم با انتخابم همه مخالف بودن چون میشناختنش

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740