2737
2739
عنوان

تفاوت سبزه با سفید

606 بازدید | 39 پست

من سبزه ام و بچه که بودم خانواده مادرم ازم عیب میگرفتن‌...

خانواده مادری و دخترخالم سفید .خانواده پدری سبزه

دخترخاله م ۳۲سالشه مجرد موند وجدیدا این قد زشت شده مردم ازش میترسن

من زن پزشک شدم و بعذ ازدواج بازم فک میکردن مجردم وخواهان زیاد داشتم

خاله هام که ازم ایراد میگرفتن سبزه ای همه مجرد موندن پنجاه سالشونه و شبیه خیار چروکیده شدن !

اما شوهرا دخترای سبزه خانواده پدریم همه مدیر عامل و تاجر ورییس بانک و غیره وعاشق زناشونن

درواقع ماسبزه وزیباییم اونا سفید و نچسبن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

با توجه به تجربیات فکری، ادبی و علمی من با این کلمات و آگاهی گسترده ای که از اصول تاکتیکی و عصبی از قدیم الایام دارم و در مقام فردی مجرب و باهوش استراتژیک و به واسطه استعداد دیپلماتیک و سیاسی در با توجه به تحولات کنونی، من به یک نتیجه ملموس و عمیق رسیده ام که چیزی برای گفتن ندارم.

خب شما از همون خانواده اید 

لحن صحبتتون عینه هموناست 

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک:اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه./ هشتم: اسم دختر: ترنم، بهار، دُرین، دلارام، تیارا، تارا، نفیسه، ارام. اسم پسر: نریمان، شروین، دانیال، بنیامین، کارن، عماد، نوید. / 
2740
کاشکی سفید میبودیم... همه سفیدا این مدلی نیستن حتما اینا خیلی ادعاشون میشده که اخرش هیچی نشدن

نه کسی پسندشون نمی کرد

سفید نچسب ب دل نمیشینه

ولی سر دخترعمه سبزه م تو اداره ش دعوا شده بود

همه ادما قشنگن درسته از دستشون دلخورید و نباید  عیب میگرفتن ولی الان که خداروشکر زندگیتون خوبه اونجوری نگین دیگه خیار چروکیده صفت خوبی نیست  

آه از غمی که تازه شود با غمی دگر... 🖤                                                                                                            ای قدس به تو از جان سلام :)  مسلمانان دو قبله دارند کعبه برای عبادت قدس برای شهادت..)                                                 یک ثانیه خورشیدم و یک ثانیه ابرم تلفیق غم و شادی و دلتنگی و صبرم

واقعا رنگ پوست دلیل بر زیبایی یا زشتی افراد نیست به اجزای صورت و تناسب اندام و موها و..هم بستگی داره

من سفید با دوستای سبزه هر جا میرفتم همه اونا رو نگاه میکردن حتی یه حشره نر هم منو نگاه نمیکرد😂😂

ما هیچ گاه به امروز برنمی گردیم،هرچه را لازم است بردارید ...

چه افکار زشتی دارین شما از اونام بدتری

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
خب شما از همون خانواده اید  لحن صحبتتون عینه هموناست

اونا حقشونه

باورت میشه .تا حدی سفید سیاه میکرذن که من بچه بودم خاله هام بام بازی نمیکرذن چون سبزه م .و فقط با نوه های سفید بازی میکرذن وتحویل می گرفتن

2706