2733
2739
عنوان

سلام خرید سیسمونی وسردرگمی!!

391 بازدید | 20 پست
بین کالسکه.کریر وصندلی ماشین کدوم کاربردی تره؟؟ بنظرتون کدوم بخرم!! لطفا مامانای گل از تجربیاتشون بگن.
پسر شیطون بلا همه برای دیدن لحظه شماری میکنن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه همه جا با ماشین میرین کریر وصندلی ماشین. اما اگه گاهگداری پیاده روی میکنین کالسکه. کریر تا شیش ماهگی بیشتر نمیتونه کوچولو توش بشینه و صندلی ماشین از شیش ماه تا 3سال یا حتی بیشتر. من هر سه رو گرفتم . وقتایی که خودم میرفتم بیرون با کالسکه می بردم وقتایی هم که با ماشین میرفتیم اولا مینشوندم تو کریر.ولی پسرم توب صندلی ماشین اصلا ننشست. آخه دیر براش خریدیم نزدیک 2سالش بود و عادت داشت توی ماشین بپر بپر کنه
2731
کاربرد هرکدوم متفاوته خب....من خودم صندلی ماشین و کالسکه حتما میخرم...هرجا بخوام برم با ماشین میرم قطعا صندلی لازم میشه واسم بعدم مسافرت زیاد میریم کالسکه خیلی کاربردیه..کریر چون مدت استفاده ش کم هست نخریدم واسه دخترخواهرمو ازش گرفتم
خدایــا هزاران بـار شکرت
2738
من خواهرم تا 2 سالگی هم تو ماشین از کریئر به جای صندلی ماشین استفاده می کرد.هر روز صبح می آوردش مهد .بعد نزدیک های 2 سالگی دیگه صندلی ماشین خرید.من تا نزدیک 2 سالگی پسرم هیچی نخریدم بعد یکهو صندلی ماشین گرفتم.
کالسکه از این مسافرتیا رو به نظرم بهتره و کریری بگیر که دو حالت بچاشه هم صندلی هم کریر بیسش جدا بشه و‌ببین تا چند کیلو مناسبه الکی ‌ دو بار هزینه مکن
(الّلهُمَّ‌صَلِّ‌عَلَی‌مُحَمَّدٍ‌وَآل‌‌مُحَمَّدٍوَعَجِّلْ‌فَرَجَهُمْ)‌التماس‌‌دعا 
کالسکه از این مسافرتیا رو به نظرم بهتره و کریری بگیر که دو حالت بچاشه هم صندلی هم کریر بیسش جدا بشه و‌ببین تا چند کیلو مناسبه الکی ‌ دو بار هزینه مکن
(الّلهُمَّ‌صَلِّ‌عَلَی‌مُحَمَّدٍ‌وَآل‌‌مُحَمَّدٍوَعَجِّلْ‌فَرَجَهُمْ)‌التماس‌‌دعا 
وقتی بچه خواب باشه با کریئر می تونی بگذاری تو ماشین یا از تو ماشین بیاریش خونه بیدار نشه.اما صندلی ماشین ثابته .من خودم از کالسکه خیلی استفاده کردم البته عصایی گرفتم.پسرم کالسکه دوست داشت.
2706